Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nissan primera p11 2.0td montaż halogenów-haczyk

rysio1717 17 Mar 2011 12:33 2737 2
Wago
    rysio1717
    Level 2  
    Witam
    Kupiłem halogeny do mojej primerki, podłączyłem i co nie dziala\
    okazało się ze niema przełącznika kupiłem wymieniłem tą łopatkę i też nie działa
    do halogenów nie dopływa plus
    troszkę poczytałem na forach i się dowiedziałem ze brakuje przekaźnika pod maską po lewej stronie wiec kupił (na pewno działający) no i znowu nie działa nawet na zegarach się zielona diodka nie pokazuje
    więc wykręciłem ten włącznik jeszcze raz i okazało się że piszę na nim :MADE IN UK:
    czy to przeszkadza??
    ma ktoś jakiś pomysł?
    nie chce znowu kupić przełącznika od europejczyka a się okaże ze to coś innego...

z góry dziękuje pozdrowionka:|

Dodano po 1 [minuty]:

dodam ze primera z 2001r po lifcie już
  • Wago
    bobytempelton
    Level 17  
    Większość instalacji elektrycznej w p10 i p11 pochodzi z fabryki valeo na ukrainie, na desce w p11 nie ma kontrolki od przednich halogenów, jest ale pomarańczowa od tylnego przeciw mgielnego. Musisz prześledzić pokolei od włącznika przez przekaźnik do halogenów, możliwe że jeżeli nie były zainstalowane fabrycznie to nie ma części kabli lub wiszą niepodłączone, u mnie tak wiszą kable do lusterek czy podgrzewanych siedzeń.
    rysio1717
    Level 2  
    kostki mam wyprowadzone, a na zegarach jest zielona kontrolka od przednich halogenów (która się nie świeci jak na razie gdy włączam przełącznik)
    dziś wieczorkiem prześledzę tą instalacje...
    na jednym forum czytałem ze potrzebne są tylko to dego trzy rzeczy:
    przełącznik do którego mam wątpliwości jak wspominałem....
    przekaźnik
    halogeny