Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gaśnie Lampa Projektor SHARP XG-3795E

17 Mar 2011 19:39 2356 1
  • Poziom 21  
    Witam
    Mam problem z projektorem m.in działał bez zarzutu aż do dziś.Projektor włącza się normalnie i działa przez jakąś minutę Świeci się Dioda POWER na zielono po czym po minucie zapala się na czerwono Doda POWER i LAMP i wiatraki pracują przez jakiś czas (tak zawsze było gdy go wyłączałem na guziku i wiatraki działy aby obniżyć temperaturę) .Co może być przyczyną awarii ? Czytałem trochę na ten temat i wyczytałem że gdy lampa jest "wyświecona" to projektor w ogóle się nie włącza lecz u mnie działa ale przez około 1 minutę.
    Pozdrawiam i liczę ba pomoc.

Popraw tytuł tematu i pisownię. [bogred]

Edit : Już nie przesadzaj z pisownią nie dodałem "Ę" do słowa minutę
  • Poziom 21  
    Macie może pomysły co to może być?Z tyłu przy wiatraku projektor posiada gombkę którą ostatnio wymieniłem ( stara z wiekiem czasu się wypruszyła ) zastąpiłem ją zwykłą kuchenną odpowiednio przyciętą. Projektor bez niej działa, gdy ją wsadzę z powrotem wyłącza się tak jak wyżej pisałem lub lampa gaśnie i miga na zielono przez parę sekund dioda LAMP.

Post był raportowany, jako pkt 15. Proszę poprawić obydwa wpisy, albo kosz. Gdzie spacja po znakach przestankowych?
    Gdzie na końcu zdania kropki?
    Piszesz z dużej litery w środku zdania wyraz, który powinien być z małej litery.
    /Olek II/