Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki

buki11 17 Mar 2011 21:33 2823 1
    buki11
    Poziom 12  
    Do sprzedania kupiony w pełni legalnie, programator WELLON VP-980 bardzo mało używany, może przerobił ze 100 układów.
    W dodatku jeszcze na gwarancji, faktura zakupu do wglądu lub ksera, papiery nawet jeszcze nie rozpakowane z folii.

Naprawdę polecam, cena takiego zestawu to koszt około 5500 zł z czego oczekuję około 4000 zł za cały komplet.

Nie będę się rozpisywał, ci co wiedzą co to urządzenie potrafi, to też wiedzą ile taki komplet kosztuje, i jak szybko da się odrobić cenę kupna. To nie alle....o żebym ściemniał i ładnie opisywał...

Rozważę każdą rozsądną propozycję

W komplecie zdjęcia

Można pisać też na gg: 5619602

[Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki
    [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki [Sprzedam] programator Wellon Vp-980 plus podstawki

A ja zapraszam do zmiany, zgodnie z:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1305870.html
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    Proszę to poprawić, inaczej post trafi do kosza!
    [_P_]
    buki11
    Poziom 12  
    Cena podlega negocjacji, jestem w stanie obniżyć cenę sprzedaży, gdyż w tamtym tygodniu skasowałem swoje auto.