Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Inspirion 1764 - jak włączyć BLUETOOTH?

19 Mar 2011 00:03 17680 8
  • Poziom 14  
    Sterowniki instalowałeś sam czy robili to w serwisie?
    Zobacz czy menadżer urządzeń poprawnie widzi komunikacje bluetooth.
    Razem ze sterownikiem powinna być dołączona jakaś aplikacja do zarządzania bluetoothem a jak nie to jakiego programu używasz z poziomu PC ?
  • Poziom 9  
    Sterowniki zainstalowałem sam. Pobrałem ze strony DELLa. Niestety instrukcja dołączona do lapka jest skromna nawet na stronie.
    Odpowiadając na Twoje pytanie to oprócz sterowników ze strony DELLa, nie zainstalowałem nic. Gdzieś tam wyczytałem, że po zainstalowaniu włącza się go kombinacją klawiszy Fn+F2. Niestety.... doopa...:(
    PS.
    Nigdzie w Menadżerze nie mogę znaleźć słowa "BLUETOOTH".
    Ale jakim cudem widzi kompa mój telefon?
  • Poziom 11  
    Ja mam ten sam problem w biosie jest opcja włączania ale i tak nie działa
  • Poziom 9  
    To jest kwestia sterowników. Pobrałem (nie pamiętam tylko skąd) w formie aplikacji, zainstalowałem i jest OK. Trzeba poszukać, znajdziesz...
  • Poziom 11  
    Tylko mój telefon nie wykrywa laptopa, anie menadżerze urządzenie BT nie widać

Dodano po 14 [minuty]:

Możesz ten ster wrzucić jako załącznik ?
  • Poziom 9  
    Ja też nie mogę zainstalować sterownika bluetooth w Inspiron 1764 pobranego ze strony Dell-a
    Podczas instalacji pojawia się komunikat: " włącz system bluetooth korzystając z bezprzewodowego przełącznika " I klapa. Można tylko przerwać instalację.
    O jaki bezprzewodowy przełącznik może chodzić nie mam pojęcia. Mam windowsa 7.
    Jeżeli może ktoś pomóc to będę szczęśliwy :). Dzięki
  • Poziom 1  
    chodzi o F2:) pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Hyhy - na to bym na pewno nie wpadł :)