Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki Kineskop

29 Paź 2004 22:58 1050 10
  • Poziom 10  
    Mam telewizor Samsunga CW-28C33N z uszkodzonym kineskopem jest w nim zamontowany marki Thomson A66EHJ13X38 może ktoś wie gdzie można dostać taki kineskop lub odpowiednik. Proszę o pomoc w odnalezieniu takiego kineskopu a jezeli istnieje odpowiednik to proszę o podanie modelu. Za wszelką pomoc z gory dziękuję i pozdrawiam.
  • Poziom 40  
    W wyszukiwarce napisz "regeneracja" znajdziesz adresy gdzie taki kineskop kupisz bądź zregenerujesz.
  • Poziom 26  
    W Konstancinie po Wa-wą była firma co sprzedawała nowe kinole.
    Niestety trzeba było odebrać osobiście.
    Jak cię interesuje to mogę poszukać tel, bo gdzieś go mam i brałem od nich dają na to gwarancję.
    Firma to "Gawit".
  • Poziom 15  
    ja ostatnio byłem w Ursusie z podobnym problemem -pomogli adres moge poszukać, jest także w gazecie Wolumen
  • Poziom 10  
    Jaki to adres? Proszę o podanie adresu lub jakiegoś kontaktu do firmy "Gawit" Dziękuję za pomoc. pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Gawit
    05-510Konstancin Jeziorna
    ul Długa 53A,
    tel 757 66 95
    502 212 831 pod ten tel ostatnio dzwoniłem 2 lata temu

czy są jeszcze tam nie wiem

pozdrawiam
  • Poziom 21  
    moge zalatwic taki kienesko... jest to typowy kinol... zadzwon do serwisu thonsona... koszt okolo 150 - 200 PLN. Mozna podstawic tez philipsa.
  • Poziom 10  
    Mam pytanie jaki jest numer telefonu do serwisu Thompson-a o którym jest mowa w ostatnim poście. prosze o kontakt. pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    kolego zadwon do mnie.... 0888620119 (egon) to podam namiary na serwis.... albo poszukaj serwisu autoryzowanego THOMSON w bydgoszczy na ulicy zalewskiego - pogadaj tam ze szukasz uzywany kineskop 28 i na pewno tanio cos bedzie ....
  • Poziom 10  
    Dzięki za podpowiedz napewno zadzwonię.
  • Poziom 16  
    jak by kogos interesowalo mam taki w dobrym stanie na zbyciu