Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Macbook - Problem z systemem

19 Mar 2011 11:36 777 2
  • Poziom 16  
    Witam

Mam problem z systemem mac os, zainstalowałem na nim system windows 7 po przez Boot Camp, podzieliłem część dysku właśnie na ten system, niestety podczas instalacji wynikły błędy i nie mogłem uruchomić ani win 7 ani mac os.
    "Zbootowałem" płytę systemu windows i zainstalowałem system wszystko działa jak należy natomiast chciałbym zrobić teraz boot loader który by się odnosił do tych dwóch systemów i miałbym możliwość wyboru. W jaki sposób odnieść się do zainstalowanego systemu natomiast niewidocznego.
    Proszę o rady.
  • Poziom 33  
    Wikipedia twierdzi, ze do W7 potrzeba Boot Camp v3.1 (lub nowszy), a bootloader pojawia sie po nacisnieciu klawisza 'opcja' (lub 'alt' w niemacowych klawiaturach).
  • Poziom 16  
    No tak tylko już po ptakach, bo podczas instalacji win 7 podczas uruchamiania wyskoczył błąd i już nie mogłem wejść do bootcamp w windows 7 miał zablokowany dostęp do dysku więc pratycję bootcamp którą stworzyłem sformatowałem i zainstalowałem na niej ponownie windows 7. I teraz jak odbudować dostęp do Mac os?? Podczas włączania klawisza funkcyjnego wyboru dysków pojawia się tylko dysk windows oraz dvd.