Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bląd podczas instalacji programów

19 Mar 2011 13:37 2624 9
  • Poziom 2  
    Cześć. Ostatnio mój PC został zarażony przez trojana. Usunąłem go za pomocą antyvira "Kaspersky". Następnie gdy chciałem zainstalować "skype" czy gg wyskakiwał bląd "brak aplikacji" i wyświetlała sie lista programów którymi moge otworzyć. Przeglądnąłem kilkadziesiąt tematów i napotkałem się z informacją ze brak instalatora. Więc go ściągnąłem ale nie moglem otworzyć. Czy w tej chwili powinienem przeinstalować system? Mój aktualny system to x08 54516.
    Był bym wdzięczny za pomoc i jestem na bieżąco
  • Moderator - Komputery Serwis
    Wpierw spróbuj przywrócić system do ostatniej prawidłowej konfiguracji,lub puść naprawę systemu z płyty. Przeinstalowanie jest ostatecznością.
  • Poziom 28  
    Ja szczerze3 nigdy nie miałem przekonania do przywracania systemu, jak błędy i problemy były tak zostawały. Reinstalacja systemu nie zajmuje wiele czasu a na 100% rozwiązuje wiele problemów.
    Wybór należy do autor tematu.
  • Poziom 26  
    LoLek85 napisał:
    Ja szczerze3 nigdy nie miałem przekonania do przywracania systemu, jak błędy i problemy były tak zostawały. Reinstalacja systemu nie zajmuje wiele czasu a na 100% rozwiązuje wiele problemów.
    Wybór należy do autor tematu.

Może i nie zajmie wiele czasu, ale ile czasu zajmie instalacja sterowników, aplikacji, co Z danymi?

Autor:
    Wykonaj skan przy pomocy Malwerebytes i mbam. wyniki przedstaw na forum.
  • Poziom 28  
    To danych nie można skopiować?? Czy instalacja systemu formatuje wszystkie dyski??

Do tej pory miałby nowy system postawiony i po problemie, a nie zabawę z raportami...

Dodano po 2 [minuty]:

Co do "Szkodliwa porada" to wyraźnie napisałem że wybór należy do autora nad wyraz ambitny człowieku.
  • Poziom 26  
    LoLek85 napisał:
    To danych nie można skopiować?? Czy instalacja systemu formatuje wszystkie dyski??

Do tej pory miałby nowy system postawiony i po problemie, a nie zabawę z raportami...

Dodano po 2 [minuty]:

Co do "Szkodliwa porada" to wyraźnie napisałem że wybór należy do autora nad wyraz ambitny człowieku.

Widać Ty masz małe ambicje.
    Po co od razu stosować rozwiązanie ostatecznie i tracić czas, skoro po jednym, dwóch skanach można pozbyć się bezboleśnie problemu?

Przypominasz mi nauczycielkę w pewnej szkole, która po tym, jak ktoś zmienił wpis w boot.ini sformatowała dysk.

Myślałem, że użytkownik na 16-stym poziomie coś sobą prezentuje, jednak to tylko suche liczby.
  • Poziom 28  
    Twoja cenna uwaga na temat tego że wszystko będzie OK jest śmieszna, zapomniałeś chyba że to WINDOWS.

Z doświadczenia wiem że jak już wystąpi jeden błąd to nawet jego naprawa nie gwarantuje stabilnej pracy systemu i za chwile możemy mieć kolejny temat z kolejnym problemem.

Poza tym zauważ że autor tematu jeszcze do tej pory się nie wypowiedział, a my prowadzimy durną rozmowę jedynie zaśmiecającą forum.

Pozdrawiam i życze miłego wieczoru :)
  • Poziom 2  
    musze dodaac ze moge otworzyc tylko podstawowe programy eg Notes lub IE
    Systemu tez nie moge odczytac z CD