Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne

Cinek_as 19 Mar 2011 18:31 3338 15
    Cinek_as
    Poziom 21  
    Witam.
    Po ponad 1,5h godzinnym pisaniu na temat sprzętu i próbie wysłania tego na serwer wszystko się skasowało mam dość ręce mi opadły więc piszę szybko i na temat:

kolumny Alton 80w 8Ω brak jednego głośnika, reszta do regeneracji. Zwrotnice są jak i również maskownice. Stan oceniam na 4.
    Cena 80pln

kolumny Pioneer. kolumny trójdrożne brak na razie średniego oraz wysokiego tonu(wymontowane głośnika są). Wszystko grało ładnie do czasu odstawienia ich ;) Poprzedni właściciel majstrował przy bass reflexach wiec z tyły nie za ciekawie to wygląda. Mam do nich maskownice.
    Cena 80pln.

kolumny Marantz w jednej brak głośników w drugiej wszystkie do regeneracji. Stan oceniam na 4+
    Cena 40pln.

Jedna kolumna Unitrowska, głośnik sprawny, oryginalny przewód, wygląda nawet nawet ;)
    Cena 10pln.

Głosniki do regeneracji: 2x tonsil 2xfirma krzak(30cm grały naprawdę zacnie)
    cena 20 pln od kompletu ;)

Cd-player Denon podłączony do sprawdzenia, odsłuchałem może ze 2 kawałki wydawało się wszystko ok po czym wylądował na półce ;) Sprzedaje jako uszkodzony!
    Cena 25pln.

2x Zodiak Jeden podłączony sprawdzony sto lat temu, zagrał wydawało się OK drugi raczej tylko części. Do tego mam jakiś wzm Unitry. który dodam gratis ;)
    Cena 30pln.

Drukarka laserowa Kyocera FS-1750. Stan jest mi zupełnie nieznany kupiłem od kolegi z firmy kiedy była u nas zmiana drukarek na niby nowsze ;) Niby podobno działa. Ale ile w tym prawdy to nie wiem ;)
    cena 30pln

Telefon: 535-08-18-18

Ceny nie są sztywne! :)

A na dzień dzisiejszy(19 marca) Na kolumny rabat -10pln ;)
    oraz stały rabat dla posiadaczy STARYCH fordów -10% ;)

[Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne
    [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne [Sprzedam] Kolumny Alton, Marantz, Pioneer. Drukarkę laserową i inne

Do tego całego "zestawu" mam jeszcze na sprzedaż kierownicę do komputera MT176 CHASE BOOSTER Media tech.
    • Kierownica do gier komputerowych
    • Osobny moduł z pedałami gazu i hamulca
    • 12 przycisków akcji
    • Pokrętło regulacji czułości
    • Manipulator kierunkowy
    • Zintegrowana manetka zmiany biegów
    • Cyfrowe wiosełka
    • Efekt wibracji VIBRATION FORCE
    • Obrót kierownicy o 270o
    • Duża stabilna podstawa z silnymi przyssawkami
    • Interfejs dualny USB i PS-I/PS-II
    Oddam za 50pln ;)

Do tego posiadam jeszcze 3 nowe kamery płytkowe(dobre do ukrycia). Ich oznaczenie ACE-S110CHB 3.6mm Mam też nowy zasilacz 12V 2,5A nadający się akurat do tych kamerek ;) Również jest nowy.
    Cena za kamerkę 50pln
    Cena za zas. 10pln

Tutaj zdjęcie podglądowe
    Cinek_as
    Poziom 21  
    Powiem tak! pioneer'ów musze pozbyć się ze wzgęlu na miejsce... za 60 oddam od ręki ;)
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda
    majdan99
    Poziom 10  
    Ok a jak z cenami przesyłki tych pionierów interesuje Pana tylko sprzedaż czy zamiana wchodzi w grę?
    piotrekn95
    Poziom 24  
    Interesuje mnie CD denon.
    miku210
    Poziom 26  
    Czy oferta na zodiaki wciąż aktualna?
    Cinek_as
    Poziom 21  
    Witam, najlepszą forma kontaktu ze mną jest telefon! :) Interesuje mnie wyłącznie tylko sprzedaż sprzętu. Niemam w tej chwili zamiaru czasu ani przyjemnosci się bawić sprzętem w obecnej mojej sytuacji... ;/

co do ceny wysyłki. dzisiaj wszystko będę ważyc i podam przyblizone ceny kosztów wysyłki ;)

Pozdrawiam ;)
    Cinek_as
    Poziom 21  
    Co do wysyłki pioneerów to cena paczki ekonomicznej wyniosłaby 36zł a priorytetowej 43zł.
    piotrekn95
    Poziom 24  
    Cinek_as napisz do mnie, bo nie mogę się z tobą skontaktować.
    Interesuje mnie cd denon.
    xman17
    Poziom 8  
    numer telefonu jest nieaktywny... podaj taki gdzie poczta nie łapie tylko sygnał jest :)
    Cinek_as
    Poziom 21  
    Oj działa działa ;) Tylko w play ciezko z tym zasięgiem więc czesto jest albo "zajęte" albo "poczta" :/ Denerwuje mnie to zwłaszcza w takich sytuacjach jak ta ;)
    xman17
    Poziom 8  
    Może jakaś aktualizacja tematu :D
    cbt
    Poziom 10  
    Ciekawi mnie ta drukarka, czy może Pan sprawdzić czy sprawna ?
    xman17
    Poziom 8  
    Kolega nie jest jej w stanie sprawdzić bo pytałem go przez telefon.
    cbt
    Poziom 10  
    Dziękuję.
    xman17
    Poziom 8  
    Cinek_as, chciałbym zapytać kiedy towar do mnie wyślesz? Kontaktu z Tobą nie ma a pieniądze przesłane zostały 07.04.2011 na co mam naturalnie wydruk.
    Zaznaczam, iż na pewno bym tego postu nie napisał aczkolwiek dzwonię do Ciebie od dokładnie trzech dni i cały czas jest "Abonent ma wyłączony telefon".

Proszę o niekasowanie tego postu, ponieważ nie wiem jak dla kogoś ale stówa przeszło to bynajmniej dla mnie nie mała kasa. A kolegę Cinek_as proszę nie o telefon a o odpisanie tutaj.

Proszę nie kasować !
    ANUBIS