Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka indesit WISE127 EX V

marcia66203 19 Mar 2011 19:51 1517 4
  • #1 19 Mar 2011 19:51
    marcia66203
    Poziom 2  

Migają wszystkie kontrolki i cały panel led! Pralka pierze ale nie wiem co może oznaczać to miganie! Oczywiście na pralkę skończyła się gwarancja miesiąc temu :D czy mogę ja dalej użytkować?? czy muszę naprawić??
    Proszę o odpowiedź! Pozdrawiam

0 4
  • #2 21 Mar 2011 23:16
    stoper17
    Poziom 20  

Migają diody czy żarzą się? A jak migają, to wszystkie z tą samą częstotliwością??

0
  • #3 22 Mar 2011 10:41
    marcia66203
    Poziom 2  

migają wszystkie z całym wyświetlaczem led! Migają bardzo szybko i z tą samą częstotliwością!Pralka cały czas prała nie zatrzymała się! Zdarzyło to się dwa razy teraz jest niby ok, bo nic nie miga ale ja głupieje bo nie wiem co robić:)
    :D

0
  • #4 22 Mar 2011 21:05
    stoper17
    Poziom 20  

najprościej wezwij jakiegoś fachowca, by chociaż sprawdził. Samemu spróbuj sprawdzić połączenia na panelu sterowania(po zdjęciu blatu zwróć uwagę na wszystkie gniazda z przewodami czy przypadkiem nic się nie poluzowało, tak samo na module, który znajduje się na samym dole,przykręcany 1 śrubką- gwiazdka)
    Nie wiem czy w dobrym kierunku cię poprowadzę, ale także sprawdził bym mikro łączniki czy nie mają jakiegoś przejścia,lub czy przypadkiem coś ich nie zwiera/przyciska,ale to też prosto sprawdzić: teraz gdy działa ci poprawnie pralka, w czasie prania wciśnij jakikolwiek klawisz...Po wciśnięciu mruga tak samo jak wcześniej.czy nie??

0
  • #5 22 Mar 2011 22:46
    marcia66203
    Poziom 2  

Dzięki serdeczne za odpowiedź!:D Kiedy tak zaczęło wszystko mrugać próbowałam ją wyłączyć ale trwało to chwilkę zanim zatrybiła!Teraz działa bez problemu, nic się nie dzieje! Dzwoniłam już do serwisu i najprawdopodobniej coś z elektroniką(trzeba będzie ją przeprogramować czy jakoś tak) ale mówił również, tak jak Ty, że może coś nie stykać!Jutro spróbuje sprawdzić sama, ale w razie wątpliwości wezwę fachowca, bo jak sama zacznę działać to mogę już niczego nie wyprać! Pozdrawiam:D

0