Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Końcówka Mocy Behringer EP2500 - Załączanie Kolumn

SUCHAR125 19 Mar 2011 21:19 1782 0
    SUCHAR125
    Poziom 15  
    Witam !!! Mam takie pytanie .Kupiłem końcówkę Behringer-a Model: EP2500 i przy wyłączeniu końcówki kolumny przestają grac i po chwili zaczynają cicho z lekkim pierdzeniem , potem zapalają sie 3 razy diody clip i w momencie mrugania tych diod jest takie cykanie w głośnikach a następnie palą się diody przez 30 sec. i później powoli gasną . Czy tak powinno być ?? Poza tym końcówka gra idealnie.Ma moc i nic niepokojącego nie zauważyłem .Dodam jeszcze że przy włączaniu nie ma żadnego walnięcia z głośników ani trzasku .Po prostu normalnie włącza sie muzyka. Zdemontowałem pokrywę końcówki i nie widzę żadnych przekaźników od załączania kolumn. W środku końcówki wszystko wygląda na fabryczne. Niżej zamieszczam schemat i kilka zdjęć sprzętu bo nie za bardzo znam się na schematach.

Końcówka Mocy Behringer EP2500 - Załączanie KolumnKońcówka Mocy Behringer EP2500 - Załączanie KolumnKońcówka Mocy Behringer EP2500 - Załączanie Kolumn

Schemat :

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.ph...&start=0&sid=18258bb29f4f6864d68b083978637ada

Pozdrawiam i z góry dziękuje.
  • Relpol