Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zrobić wykres w Excel 2010 ?

20 Mar 2011 10:34 9945 6
  • Poziom 12  
    Witam,

Mam problem ze zrobieniem wykresu do tych tabelek. Musi to być charakterystyka napięciowo-prądowa czyli z osi y schodzi prosta do osi x...

Nigdy nie robiłem wykresu w tym programie
  • Poziom 12  
    To nie jest excel 2010, a po drugie ja musze miec liniowy/punktowy, a nie słupkowy
  • Poziom 10  
    Witam
    Czy jest możliwe stworzenie takiego makra, które dodawało by dane (nip i adres) do bazy adresów. Chodzi o to by program zapamiętał po pierwszym wprowadzeniu danych adres i nip. A następnie sam uzupełniał pola adresowe po wpisaniu nip-u, który już był raz podany.
    Z góry dzięki za pomoc.
    Sory że na priv ale nie mam punktów aby dać temat na ogólnym wątku.
    pozdrawiam Darek
  • Poziom 12  
    może mi ktoś pomóc? :)

EDIT: Chyba mi się udało, jednak mam pytanie jak przedłużyć linię trendu?

EDIT2: Już sobie poradziłem :D
  • Poziom 14  
    dmosio napisał:
    Witam
    Czy jest możliwe stworzenie takiego makra, które dodawało by dane (nip i adres) do bazy adresów. Chodzi o to by program zapamiętał po pierwszym wprowadzeniu danych adres i nip. A następnie sam uzupełniał pola adresowe po wpisaniu nip-u, który już był raz podany.
    Z góry dzięki za pomoc.
    Sory że na priv ale nie mam punktów aby dać temat na ogólnym wątku.
    pozdrawiam Darek

Tak. Da się. Na początek poczytaj o Kwarendach:
    http://www.google.pl/search?hl=pl&client=opera&hs=mq0&rls=pl&channel=suggest&sa=X&ei=vx6GTZrVMdSwhQelhrnRBA&ved=0CBYQvwUoAQ&q=excel+kwerenda&spell=1
    Później samo znalezienie i pokazanie uzyskujesz przez funkcje.
  • Poziom 10  
    Przeczytałem ale nie o to chodzi.
    Chciałbym aby każda osoba która raz wypełniła formularz - została zapamiętana, a następnym razem jak wpisze się tylko nip pozostałe pola adresowe same się uzupełnią.
    W jaki sposób dodawać nowe osoby i jak stworzyć taką bazę?