logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia N70 bardzo wolno działające aplikacje JAVA

hyundai261 20 Mar 2011 11:19 1870 6
REKLAMA
  • #1 9299065
    hyundai261
    Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem z moją nokią N70, gry java działają na niej tak wolno że mogę policzyć liczbę klatek na sekundę. To chyba nie jest normalne. W internecie widziałem że na tym telefonie gry chodzą płynnie. Nie używam pamięci telefonu wszystko zapisuje na karcie pamięci (512 mb), na telefonie jest wolne 17 mb. Wersja softu V 5.0705.3.0.1
    Niektóre aplikacje chyba też działają niepoprawnie np. ściągłem inny odtwarzacz muzyki ale klawisze były jakieś pomylone po wielu próbach nie mogłem np wejść w playliste ani ustawiać korektora. Nieraz po restarcie telefonu przychodzi dużo sms-ów tak jakby się coś zawiesiło i nie pokazywał powiadomienia o nowej wiadomości. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
  • REKLAMA
  • #2 9299082
    jayu0
    Poziom 37  
    Zrób sobie kopie kontaktów zdjęć i wszystkiego co tam masz i zrób jej reset kodem *#7370 a hasło jak nie zmieniałeś to 12345.
  • REKLAMA
  • #3 9299510
    hyundai261
    Poziom 10  
    A co się stanie gdy zrobię reset? Nie mam do niej kabla USB.
  • REKLAMA
  • #4 9300221
    .:aspire:.
    Poziom 23  
    Nic. Przywrócisz ustawienia fabryczne. Wyczyścisz pamięć.
  • #5 9300712
    hyundai261
    Poziom 10  
    Dzięki. Teraz telefon nawet szybciej wyświetla zdjęcia.

    Dodano po 1 [godziny] 11 [minuty]:

    Ta szybkość okazała się chwilowa. Fon nadal muli. Nie wiem już co zrobić. Gry na innych komórkach śmigają aż miło a na mojej 2 klatki na sekundę. Czy jakaś aktualizacja pomoże? Czy to może nie wina oprogramowania tylko sprzętu. Kartę pamięci też formatowałem.
  • REKLAMA
  • #6 9327931
    hyundai261
    Poziom 10  
    Myślałem że ktoś mi pomoże na tym forum.
  • #7 9327939
    jayu0
    Poziom 37  
    Ale jakiej pomocy Ty oczekujesz?
    Że ktoś zrobi telefon za Ciebie czy co?
    Masz google pełno info. Zaktualizuj oprogramowanie na początek a jak nie chcesz ryzykować to buciki i spacerek do serwisu.
REKLAMA