Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio pioneer deh2900mp nie działa

adriano1479 20 Mar 2011 12:09 4012 9
  • #1 20 Mar 2011 12:09
    adriano1479
    Poziom 8  

Mam problem z radiem(pioneer deh 2900mp) które działało normalnie a po pobycie u mechanika gdzie był odłączony akumulator radio się chyba zresetował, lub mechanik coś popsuł, poprzestawiał. Mianowicie po włączeniu działa tylko cd odtwarza płytę, działa vol, i niektóre przyciski nie wszystkie, po przełączeniu na tuner zacina się i niedziała nic tylko da sie wyłączyć i włączyć. Do tej pory po włączeniu było tylko cd i tuner a teraz jeszcze wyskoczyło jakieś aux.

1 9
  • #2 20 Mar 2011 12:28
    arturo7711
    Poziom 21  

Funkcja aux czyli zewnętrznego źródła sygnału po resecie przechodzi w tryb off.Nie jest raczej możliwe,żeby po odłączeniu akumulatora sama się włączyła.Możliwe,że ktoś bawił się tym radiem i powłączał jakieś funkcje.
    Na wyłączonym radio wciśnij i przytrzymaj przycisk "func"wyskoczą dodatkowe funkcje,między innymi "aux" posprawdzaj co jest niepotrzebnie włączone i wyłaz "aux".
    pozdrawiam

0
  • #3 20 Mar 2011 12:29
    zwirek1
    Poziom 29  

Witam
    Zapyta mechanika co dokładnie kombinował .
    Temat ciekawy bo mechanik uaktywnił wejście AUX z czym jest problem .
    Spróbuj pokombinować z ukrytym menu może coś po przestawiane .
    Przy podłączeniu radia do zasilania trzeba przytrzymać SOURCE albo BAND dokładnie nie pamiętam .
    Sprawdź i daj znać o efektach .
    Pzdr

0
  • #4 20 Mar 2011 12:35
    adriano1479
    Poziom 8  

Na wyłączonym radiu próbowałem wejść w te funkcje ale nic nie reaguje żadne opcje się nie wyświetlaja

0
  • #6 20 Mar 2011 16:53
    adriano1479
    Poziom 8  

zwirek1 Zrobiłem tak jak jest w instrukcji na wyłączonym radiu przytrzymuje pokrętło od podgłaszania i wyskakuje save i można tylko on i off wybrać wciskanie przycisku func nic nie daje a po wciśnięciu któregoś innego radio sie wyłącza.

0
  • #7 20 Mar 2011 17:39
    zwirek1
    Poziom 29  

adriano1479 napisał:
    zwirek1 Zrobiłem tak jak jest w instrukcji na wyłączonym radiu przytrzymuje pokrętło od podgłaszania i wyskakuje save i można tylko on i off wybrać wciskanie przycisku func nic nie daje a po wciśnięciu któregoś innego radio sie wyłącza.

Radio odłączone od zasilania (kostka wypięta ) to na pewno pójdzie .
    Pzdr

0
  • #8 20 Mar 2011 19:32
    adriano1479
    Poziom 8  

Znaczy że sie kostka wypieła? Ale może tak być że radio sie włącza a kostka się wypieła?

Dodano po 1 [minuty]:

Zaraz sprawdzę

0
  • #9 20 Mar 2011 19:37
    zwirek1
    Poziom 29  

Odłącz radio od zasilania w samochodzie, przytrzymując klawisz podłącz radio (kostkę ) do zasilania .
    Prościej się nie da tego wytłumaczyć.

0
  • #10 21 Mar 2011 06:32
    adriano1479
    Poziom 8  

Tylko który klawisz mam przytrzymać?

Dodano po 53 [sekundy]:

Jestem zielony w tym. Pierwszy raz sie bawie z radiem samochodowym.

0
  Szukaj w 5mln produktów