Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak niektórych programów tnk tuner strong srt8700

20 Mar 2011 13:34 2749 2
  • Poziom 9  
    Witam
    Problem jest następujący, posiadam tuner strong srt8700 ze slotem na karty conax, zakupiłem starter tnk z subskrypcją na 3 miesiące, aktywowałem kartę gdy nie była w tunerze po włożeniu jej do tunera był włączony program z paczki tvn'ów, jednak połowa programów nie działa, z paczki tvn nie działają wszystkie oprócz mango tv, z transpondera 11508 działa tvn warszawa, nsport, tvp sport i religia tv, discovery nie działa, myślę ze konwerter kabel i antena odpada bo odbierają mi kanały z tych transponderów, tuner wydaje mi się ze działa poprawnie skoro odbiera kodowane kanały, dzwoniłem na informacje lecz nic ciekawego się tam nie dowiedziałem, tuner był resetowany, przywracane były ustawienia fabryczne itd, wpisywałem dane kanałów ręcznie oraz przez skanowanie nieba i teraz nie mam żadnego pomysłu co dalej, tuner testowany był na innej antenie i tv, niestety chwilowo nie mam możliwości sprawdzenia karty na innym tunerze.
    Proszę o pomoc, pozdrawiam
  • Moderator - Na Wesoło HydePark
    Podejdź do kogoś znajomego z dekoderem i podłącz . Antena musi być na HB ustawiona. Miałem podobnie , konwerter poszedł do wymiany. Nie przełączał polaryzacji.
  • Poziom 25  
    Piszesz "tuner był testowany na innej antenie" czy wtedy były wszystkie programy?