Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Toledo 1998 r. centralny zamek.

20 Mar 2011 16:34 2518 2
  • Poziom 11  
    Witam.
    Wczoraj wieczorem centralny zamek (seryjny, pneumatyczny) przestał chodzić. Zarówno z kluczyka jak i z pilota. Zamknąłem więc auto "ręcznie". Dzisiaj rano okazało się, że auto jest otwarte i centralny zamek zaczął działać. Po dokładnym przetestowaniu okazało się, że centralny zamek owszem zamyka, ale po chwili otwiera wszystkie zamki. Popuściłem trochę na "regielach" do wewnętrznego zamykania, żeby miało lżej, wymieniłem również bezpiecznik odpowiedzialny za centralny zamek. Aktualnie auto się zamyka i nie otwiera ... od razu tylko po jakimś czasie. Po 2 godzinach znowu było otwarte.

Tak wygląda mój problem i nie wiem gdzie szukać jego rozwiązania tzn, czy w pompce w bagażniku czy w siłownikach w drzwiach.
  • Poziom 17  
    sprawdź kable które idą w tej gumowej harmonijce między drzwiami a karoserią może jakieś zwarcia się tam robią
  • Poziom 11  
    No więc. Posprawdzałem przewody na połączeniach drzwi oraz słupków i wszystkie wyglądają na całe. Nie poprzecierane. Nie są uszkodzone nawet oploty w jakich jest wiązka puszczona.