Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Taśma 8800 carbon a 8800 arte czy jest różnica

21 Mar 2011 13:15 1993 7
  • Poziom 14  
    Witam mam taki problem mam nokie 8800 carbon i potrzebuje taśmę do tego modelu ale nigdzie nie widzę by ktoś miał na sprzedaż jedynie do arte wszyscy mają co jest grane czy ktoś może wie czy 8800 carbon i 8800 arte to taka sama taśma jest a może inna ?? A może ktoś z Was wymieniał już taśmę :)
    Pozdrawiam i dziękuje za pomoc i rady :)
  • Poziom 37  
    Taśma jest ta sama i pasuje do modeli 8800 ARTE SAPHIRE CARBON BLACK.
  • Poziom 14  
    To czemu mi nie podchodzi udało mi się od znajomego załatwić taką taśmę z arte i zonk nie pasuje na złączach :( a mam 8800e rm-233 made in finland 4gb jest nawet naklejka nokia co jest grane ??
  • Poziom 37  
    Ta owa taśma od znajomego jest na 100% od tego modelu? bo coś mi się wydaję że nie :|
  • Poziom 14  
    Wiesz no z arte :) więc nie wiem co jest grane czy może zachodzić taka możliwość że jest kilka rodzajów taśm tak jak było z SE W580 gdzie były 2 rodzaje??
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    W w580 zazwyczaj były jedne taśmy ( te z małym złączem ) , do SE s 500i , który jest bardzo podobny do w580 stosowano drugą taśmę ( tą z większym złączem ). Co do nokii, zobacz czy czasem nie masz jakiegoś fajnego "chińczyka" wtedy taśmy możesz szukać i szukać... ( w oryginalnej 8800e był tylko jeden typ taśmy ) .
  • Poziom 16  
    z tego co mi wiadomo 8800 arte orginały były tylko i wyłącznie made in korea ty piszesz że masz made in finland więc chyba chińczyk ale mogę się mylić.
  • Poziom 19  
    8800Arte RM-233 Made in Korea jest oryginałem, reszta to podróby, taśma jest taka sama w 8800Arte Black (1GB), Sapphire Arte (1GB), Carbon(4GB), , Arte Gold (4GB), w nawiasach są wielkości pamięci jakie je rożnią oprócz obudów, reszta wewnątrz jest taka sama