Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka HP LaserJet 2840 Znikający Toner 30 Kartek na jednym tonerze.

21 Mar 2011 17:40 1628 2
 • Poziom 9  
  Witam serdecznie do tej pory byłem szczęśliwym posiadaczem urządzenia wielofunkcyjnego HP Color LaserJet 2840. Mam następujący problem na jednym Tonerze jestem w stanie wydrukować najwyżej 100 kartek. Mimo że toner jest nowy lub zregenerowany drukuję 30 kartek i poziom spada do minimum po następnych 20 Chip się blokuje i nie ma możliwości wydruku. Sprawdzałem to na regenerowanym tonerze i nowym wymieniałem też Chip i zawsze ta sam sytuacja. Proszę o pomoc co może być problemem.

  A tak to wygląda w menu drukarki

  Wklejanie obrazków: Link. Proszę stosować tę metodę. rys57
 • Poziom 19  
  Witam serdecznie.
  Chcę odświeżyć temat. Mam ten sam problem (drukarka hp2840) po zainstalowaniu regenerowanych tonerów drukarka pokazuje że są w 100% pełne a po wydrukowaniu kilku kartek poziom czarnego spada do 10%, po wydrukowaniu następnej kartki jest 0% i drukarka zablokowana.
  Wykonuję procedurę resetu drukarki:
  1. Wyciągam tonery czarny i żółty -> Enter
  2. Wkładam toner czarny - Enter -> drukarka sygnalizuje brak żółtego
  3. Wkładam żółty - Enter -> drukarka 100% wszystkie tonery
  Drukuję kilka kartek (ilość jest zmienna raz 5 kartek raz 15 kartek) drukarka pokazuje 10% czarnego kolejna kartka blokuje drukarkę.
  Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać ?.
 • Poziom 19  
  Problem rozwiązany. Usterka polegała na zabrudzonym wzierniku tonera. Drukarka podczas mieszania nie widziała tonera więc uznawała że go nie ma i zmniejszała w chipi'e ilość kartek do drukowania. Po wyczyszczeniu działa niezawodnie.