Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CC700 zawór powietrza dodatkowego do gaźnika Aisan, jak podłączyć wężyki

21 Mar 2011 20:13 9596 2
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z fiatem CC 700, mianowicie wpadając w dziurę pod domem zleciały mi przewody z zaworu dodatkowego powietrza (wszystkie 4) i nie wiem który gdzie. Zdarzało mi się to sporadycznie co jakiś czas, ale nigdy nie spadły wszystkie na raz. Teraz nie wiem jak je podłączyć. Załączam rysunek poglądowy i proszę o dopasowanie przewodów do opisanych na rysunku wyjść, który przewód gdzie:
    -A 2x przewody dochodzące do "chwyt powietrza do gaźnika"
    -B jest trochę wyżej niż przewód C i idzie do gaźnika.
    -C nie mam pojęcia skąd idzie ten przewód.

CC700 zawór powietrza dodatkowego do gaźnika Aisan, jak podłączyć wężyki CC700 zawór powietrza dodatkowego do gaźnika Aisan, jak podłączyć wężyki

Proszę o opisanie mi który przewód gdzie. Liniami przerywanymi zaznaczone są końcówki (patrząc na wprost nie widać ich - orientacja )

2. Bardzo często spadają mi przewody A biegnące do "chwytu powietrza do gaźnika". Jakieś rady co zrobić z tym fantem? Wymienić przewody? Jeśli tak to na jakie? Gdzie je dostać? Założyć na nie jakieś obejmy? Proszę o rady.
  • Poziom 1  
    C przewod tez idzie do gaznika ni umiem ci wytłumaczyc tak dokładnie ale tez mam taki gaznik
  • Poziom 2  
    A mógłbyś sprawdzić u siebie do których przyłączeń (1 2 3 4) przychodzą dane przewody? Z tym, że mój rysunek pokazuje zawór dodatkowego powietrza patrząc od frontu, w stronę kierowcy(czyli nie widać tych plastikowych końcówek).

No i czy u ciebie też się zdarza, że te przewody spadają?