Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Już można pobrać pełną wersję Firefoxa 4.0

lukasker 21 Mar 2011 22:01 3868 11
  • Już można pobrać pełną wersję Firefoxa 4.0 Choć premiera pełnej wersji Firefoxa 4 miała nastąpić dopiero jutra, Mozilla już umieściła pełną wersje przeglądarki na swoich serwerach. Jest to pełna i w 100% bezpieczna wersja przeglądarki. Mozilla zawsze umieszcza wcześniej swój soft na specjalnych serwerach skąd jest rozsyłana na inne serwery i to właśnie tam wypatrzyli ją internauci. Dla tych którzy nie śledzili zmian w wszystkich 12 wersjach beta, przypominamy, że głównymi zmianami w przeglądarce mają być: odświeżony wygląd, znaczny wzrost wydajności dzięki nowemu silnikowi JavaScript "JägerMonkey", wsparcie HTML5, WegGL i WebM, nowy menedżer dodatków (już 70 jest zgodnych z nowym liskiem). Wersja RC sama zaktualizuje się do wersji finalnej.

Firefox 4.0 w wersji Windows i MAC OSX.

Źródło

Fajne! Ranking DIY
    matis057
    Poziom 33  
    Piękne wydanie programu ale coś za bardzo mi przypomina Google Chrome swoją prostotą w działaniu. FF 3.6 według mnie było prostsze w obsłudze ale nie było w nim możliwości rozszerzenia okna pisania odpowiedzi np. na elektrodzie :D
    markovip
    Poziom 34  
    Dość zgrabna. :) Szybsza dlatego, bo nie wczytuje zaraz po włączeniu wszystkich zakładek (50 w moim przypadku) i od razu jest gotowa do pracy.
    flubber.trip
    Poziom 27  
    Fajny ten firefox, tylko czemu po zaistalowaniu mam go w wersji angielskiej (update z wesji RC)
    SQ9IWE
    Poziom 12  
    U mnie też wersja angielska
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    adamadi33
    Poziom 43  
    Zwłaszcza opcja jest super-tryb pełnoekranowy.
    jozefg
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Uaktualniłem do nowszej wersji - na stacjonarnym super, trochę musiałem funkcje przystosować pod swoje potrzeby. Szczególnie wkurzał mnie pasek zakładek na samej górze, poszedł na dół i jest OK.

Natomiast na laptopie - porażka! Nie wiem dlaczego ale pokombinuję jeszcze z ustawieniami. Powolny jak wół! Wersja 3.6 sprawowała się lepiej.