Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez Caro Plus - centralny zamek przestał działać

22 Mar 2011 07:55 2140 2
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich,

przejrzałem Elektrodę, są podobne tematy ale nie rozwiązane więc zwracam się z prośbą do Was.

Otóż w sobotę jeszcze wszystko było ok, centralny zamek działał zarówno z pilota jak i z kluczyka (siłownik master jest tylko w przednich lewych drzwiach, standardowa instalacja polonezowska + autoalarm Fox). Wczoraj już centralny zamek przestał działać. Myślałem że może to być bezpiecznik, ale :
    1) po wyciągnięciu bezpiecznika od alarmu i centralnego (który znajduje się za skrzynką bezpieczników) i jego włożeniu centralny zamek zadziałał (tzn. próbował zamknąć drzwi) ale potem znów na nic nie reaguje
    2) nie mogę znaleźć tego sterownika, może tam coś się rozłączyło.

Czy ktoś miał już jakiś podobny przypadek?? Jak nie to może chociaż ktoś powie mi, gdzie w samochodzie znajduje się ten sterownik?

Dziwne jest to że równocześnie przestał działać klakson, ale bezpiecznik od niego jest sprawny.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.
  • Poziom 11  
    Witam po długiej przerwie,

usterka okazała się dziwna - zwierał przewód od wyłącznika klaksonu. Nie wiem dlaczego przez to nie działał centralny zamek ale po jego wymianie wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam.