Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek, immobilizer - opel Corsa C

piotrekf3ke 23 Mar 2011 18:17 5319 2
  • #1 23 Mar 2011 18:17
    piotrekf3ke
    Poziom 2  

Witam
    Założyłem do Corsy C 2001r oryginalny centralny zamek. Wymieniłem również sterownik - centralny zadziałał jednak pojawił się inny problem, ponieważ auto nie odpala - miga kontrolka immobilizera. Dodatkowo na desce rozdzielczej świeci się kontrolka ABS i jak dobrze pamiętam EDC ( chyba chodzi o ESP).
    W oryginale auto bez ABS-u, EDC i c.z. nr sterownika body komputera to 24 467 902 XA.
    W tej chwili założony jest sterownik 13 111 111 YF (z wersji z centralnym zamkiem)
    Rozumiem, że nie zgadzają się kody immobilizera (sterownik - kluczyk). Czy jest możliwość dopasowania tego kluczyka, który mam do nowego kompa lub odwrotnie czy muszę mieć pastylkę immobilizera z tamtego auta.
    Ewentualnie czy jest możliwość dopasowania czystej pastylki immo kupionej np w serwisie za pomocą Opel Tech2 (jeśli w ogóle taką da się kupić).
    I jeszcze jedna sprawa, co zrobić, żeby nie świeciły te 2 kontrolki ABS-u i EDC?

Za wszelką pomoc z góry dzięki.

Pozdrawiam
    Piotrek

• #2 26 Kwi 2011 15:36
    pawelekwawa
    Poziom 2  

Musisz zaadaptować nowy BCM za pomocą OP-COMa. Jeżeli masz KOD do BCM i samochód stoi w Warszawie to mogę Ci pomóc za free

• #3 26 Kwi 2011 16:28
    piotrekf3ke
    Poziom 2  

Dzięki za pomoc. Problem udało się rozwiązać. Kosztowało mnie to 150zł ale się udało.
    Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME