Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Clio nie typowa sprawa.

FINIX_47 23 Mar 2011 18:56 761 2
  • #1 23 Mar 2011 18:56
    FINIX_47
    Poziom 23  

Witam mam do was proźbę w rozwiązaniu jak najlepiej mojego problemu, otóż kończąca się zima zostawiła mi niemiłą niespodziankę, chodzi o rysy i co najgorsze na wszystkich szybach, oczywiście jest to z skrobaczki, tylko jeszcze nie doszłem z której, teraz moja proźba jest w tym czy jest jakiś preparat na rysy szyb, może to być z allegro może to być z wmiarę dostępnych sklepach w Katowicach.
    Prosze o pomoc.

0 2
  • #2 23 Mar 2011 19:13
    puchaczus
    Poziom 10  

Możesz wypolerować szyby tlenkiem ceru. Nie wiem czy dostaniesz gdzieś w katowicach ale na allegro na pewno jest. Z przednią szybą musisz jednak uważać by nie doszło do załamania światła przez co pogorszy się widoczność.Z tego co się orientuj delikatna polerka nie powinna zaszkodzić. Pozdrawiam

0
  • #3 23 Mar 2011 20:10
    FINIX_47
    Poziom 23  

No właśnie i to jest ten ból że też trochę poczytałem na ten temat na forach i dużo ludzi miało problemy z przednią szybą , a ja właśnie potrzebuje dlka tego pewnego środka, kótry ktoś dobrze przetestował nie jeden raz a na np.: kilku szybach, bo popsuć jest łatwo a płacić za wstawienie nowej szyby nie jest takie tanie.

0