Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Montaż świateł w zderzak tył. Samoróbka Chrysler Voyager

adamk1990 23 Mar 2011 19:40 2205 2
  • #1 23 Mar 2011 19:40
    adamk1990
    Poziom 13  

Witam, planuję w moim Voyagerze wkomponować wystające z tyłu światła przeciwmgielne i cofania w zderzak. Wiem że niektóre auta mają tak fabrycznie. Co potrzebne byłoby do przeróbki? Jakiś stelaż/mocowanie? Czy dorwać zderzak od auta w którym były takie światełka i wyciąć te wnęki? Jak to zrobić aby to miało ręce i nogi? I żeby nie szpeciło.. Postanowiłem to zrobić po już drugą zimę urywam te nieszczęsne światła, a przeglądy trzeba przechodzić, auto przyjechało w kontenerze z Ameryki, czyli jak wiadomo dokładane są. Z góry dzięki

0 2
  • #2 09 Sie 2011 18:07
    sp00fz
    Poziom 1  

szczerze mówiąc też mam voyagera, nie wiem, który masz rok, ja kanciaka 1995 i dorzuciłem sobie przeciwmgłowe do lampy czerwonej, a wsteczne i kierunkowskazy mam w białej, także da się i przegląd przechodzi od kilku lat. Poza tym, jak chcesz cudować z zakupem akcesoriów to być może taniej wyjdzie ci lampa europejska - są takie :] i nie trzeba za dużo przeróbek. A jak się upierasz, to terenówki nawet nowe mają z tyłu zazwyczaj w zderzaku, np. jeep , poszukaj po necie aut a później przy okazji gdzieś sobie zerknij, bo moim zdaniem są rozwiązania, które trzymają się na zasadzie blaszek rozporowych na samym zderzaku, czyli zrobiłbyś dziurę odpowiedniego rozmiaru i tyle. Ewentualnie można pokombinować z tego typu rozwiązaniem. nie wiem, czy jeszcze tu jesteś, ale jak coś, to można pogadać :]

0
  • #3 10 Sie 2011 21:09
    adamk1990
    Poziom 13  

Jestem jestem. Wgl. to mam Town&Country. Myślałem, że nikt nie odp. Na razie nie mam czasu się w to bawić. Znajdę wenę to pokombinuję coś, dzięki sp007z

0