Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Blaupunkt!! Mam kod, jak go wprowadzić!!! Pomocy!!

31 Paź 2004 09:36 2372 2
  • Poziom 11  
    Witam!! Mam stare radyjko Blaupunkta, na kasete, ale jeszcze całkiem żeśkie, mam do niego kod, ale w kodzie jest cyfra "7", a klawisze numeryczne sa tylko do 5. Jak wprowadza się ten kod?? Poza tym jest jeszcze inny problem, mianowicie po włączeniu radyjka wyświetlaja się
    " - - - ", znajomy mi powiedział że wczesniej ktoś musiał nieostroznie wprowadzić błedny kod i radyjko się zablokowało. Czy można to jakoś odblokować, na którymś z postów dotyczących radia Blaupunkt wyczytałem że trzeba zostawić radio włączone na 30 minut i mozna wprowadzac kod, ale czy po tych 30 minutach wylaczyc je i wlaczyc ponownie i dopiero wprowadzac kod?? Prosiłbym o podanie mi jakiejs procedury działania, no i czy to jest działajacy sposób na odblokowanie tego radia.

Dla Administradorów Elektrody: Mam legalne radio wraz z Passportem, pytam tylko o procedurę wprowadzania ww. kodu. Pozdrawiam !!!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 30  
    jezeli to jest stare radyjko to czekanie raczej ci nie pomoże:(( tylko ingerencja w eeprom i zdjecie blokady:)) A jeżeli chodzi o wprowadzenie to 1 cyfra ustawisz 1 i jest to albo brak cyfry albo jeden wciskajac 2 ustawiasz zadana cyfre wciskajac odp ilosc razy klawisz, 3 trzecia cyfre i analogicznie cyfre 4:)) Kod zatwierdzasz klawiszem od strojenia w góre:)) wyglada on tak "^"
  • Poziom 14  
    Poczekaj na włączonym do momentu aż pojawi się napis Cod, wpisz kod i zatwierdź tak, jak opisane wyżej.