Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto).

23 Mar 2011 20:57 1231 8
  • Poziom 10  
    Witam
    Wie kto¶ może co to s± za sprężarki? Do czego s± stosowane, czy mógłbym je wykorzystać do piaskarki, czego w nich brakuje?
    Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto). Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto). Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto). Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto). Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto). Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto). Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto). Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto). Co to za sprężarki? Pro¶ba o rozpoznanie (foto).
  • Poziom 41  
    A gdzie jakiekolwiek dane?
  • Poziom 13  
    Normalne chłodnicze, na 90% bez pier¶cieni olejowych. Do przyzwoitego piaskowania to z 5 sztuk trzeba. Takie srężarki bez powodu na złomie nie l±duj±. Parametry na tabliczkach.
  • Poziom 10  
    Chłodnicze? Do czego ich używaj± "co chłodz±"
    Parametry maj± do¶ć duże, kolega ma podobne parametry w piaskarce ( no małej, nie profesjonalnej) i idzie jak burza.
  • Poziom 13  
    Pracuj± w chłodniach lub klimatyzacjach. Nie służ± do sprężania powietrza tylko czynnika chłodniczego. Olej czę¶ciowo kr±ży sobie w obiegu zamkniętym i nie utlenia się (nie powstaje nagar) ze względu na brak wolnego tlenu w czynniku. Do sprężania powietrza potrzeba wstawić pier¶cienie olejowe (jeżeli nie ma) i uniemożliwić przedostawanie się oleju z odmy do kanału dolotowego.
  • Poziom 10  
    OK
    Tak sobie pomy¶lałem od razu czy by się nadawały do piaskowania na mokro :) . Wydaje mi się że wodę by wypychały pod dużym ci¶nieniem, ale + piasek ( to chyba by się zapchało.
  • Poziom 13  
    To s± sprężarki, służ± do sprężania gazów, nie nadaj± się do pompowania cieczy.
  • Poziom 10  
    OK :-) teraz już się doszukałem. Dzięki za odpowiedzi.