Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor Dell u2410, rev 2.0, mruga czarny obraz

Jah_Kovalsky 24 Mar 2011 12:06 2099 1
  • #1 24 Mar 2011 12:06
    Jah_Kovalsky
    Poziom 1  

Witam,

zakupiłem poserwisowy egzemplarz monitora Dell u2410 i niestety po uruchomieniu obraz mruga nieregularnie - ekran robi sie na moment czarny, jakby ktos sie bawił wyłącznikiem on off.

Podczas mrugania przycisk Power cały czas świeci na niebiesku, menu działa, nie pojawiają się żadne informacje że stracił/odzyskał sygnał. Mogę w tym czasie pisać i używać myszki

Monitor sprawdzałem na jednostce PC (kable DVI, VGA), 2 laptopach (HDMI, VGA) Mac'u Mini (VGA), zmieniłem też kabel zasilający - problem wciąż pozostaje.

Inny, mniejszy monitor lcd dziala bez zarzutu.

Serwis Della przyslal mi drugi egzemplarz, rowniez poserwisowy i mam ten sam problem.

Żeby było ciekawiej, podpiąłem monitor w pracy pod laptopa przez VGA i przez 10 minut nie było mrugania.

Mieszkam w 30letnim wieżowcu, gdzie instalacja elektryczna jest w kiepskim stanie - czy zakup UPSa moze rozwiazac tego typu problem?

Kolega zasuerował, że problem może tkwić w czujniku wzbudzania - czy to możliwe, że dwie jednostki mogą wyjść z serwisu z taką usterką?

Z gory dziekuje za pomoc/porade, co z tym fantem zrobic

0 1
  • #2 24 Mar 2011 17:36
    Richi
    Poziom 39  

Sprawdź u kolegi na innym komputerze i w innym domu, jeżeli podejrzewasz ze masz niestabilne napięcie sieci.

0