Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony BDP-S300- laser kes-400a

becio200 24 Mar 2011 12:56 2217 2
    becio200
    Level 9  
    W moim Sony bdp-s300 padł laser,po włożeniu jakiejkolwiek płyty czy to dvd czy bd od razu pojawiał się ,,no disc,,. Wymieniłem laser na ten sam model czyli Kes-400a i różnica jaka nastąpiła jest taka że teraz odtwarzacz tak jakby czyta płytę ale pojawia się napis ,,cannot play this disc,, i tak jest na wszystkich płytach. Próba wgrania nowej wersji 5.50 nie powiodła się z wyżej opisanych powodów. Dodam że odtwarzacz ma wersję oprogramowania 5.20,tak więc myślałem że uda mi się wgrać nową wersję. Czy po wymianie lasera potrzeba jakiejś specjalnej aktualizacji? Laser pochodził z konsoli i na niej wszystko pięknie chodziło. Jak z tego wybrnąć ?
    as
    Level 12  
    Witam.

Czy udało Ci się rozwiązac problem? pytam poniewaz mam taki sam odtwarzacz w którym jest padnięty laser KES-400A, nowy laser kosztuje w granicach 200zł tylko jak nie będzie działał to bez sensu go kupować...

Pozdrawiam.
    becio200
    Level 9  
    Niestety, nie udalo mi się .Laser napewno był sprawny,prawdopodobnie to była wina jakiegoś procesora i dałem sobie spokoj ,gra nie byla warta świeczki