Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

megane automat 1998 rok /benzyna gaz 1,6

24 Mar 2011 13:13 2243 1
  • Poziom 2  
    witam mam kłopot z automatyczna skrzynia biegów w renault megane 1998 benzyna .Przy ruszaniu szarpie sie strasznie...Miał wymieniana skrzynia z anglika wraz ze sprzegłem ,kołem zamachowym...co jakis czas w trakcie jazdy włacza sie na chwilę w tryb awaryjny.Po wyłaczeniu stacyjki i ponownym zalączeniu problem znika...Gdzies gubi olej ze skrzyni,bo w garazu widac wycieki.Juz był uszczelinaiy i sprawdzany wymieniono omering..Zastanwaim sie czy ten wyciek oleju powodowac moze ,ze ta skrzynia sie szarpie,jak ma go za malo?pomozciePozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    Oczywiście ,że ilość oleju w skrzyni ma wpływ na szarpanie ,należy stale sprawdzać stan oleju zwłaszcza gdy widzimy że jest ubytek w postaci plamy pod autem ,widać ,ze mechanik odstawił fuche i założył skrzynie nie uszczelniając jej ,teraz pozostaje dolewać olej lub dać tylko do dobrego mechanika który naprawia skrzynie automatyczne ,proszę uważać na to jaki olej trzeba wlewać do skrzyni ,tylko zalecany przez producenta :!::idea::idea: