Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RNS 510 Skoda Columbus - niepomyślny update

24 Mar 2011 17:18 6569 5
  • Poziom 11  
    Witam podczas aktualizacji RNS 510 wyskakuje mi jakiś błąd "DOWNGRADE ERROR"
    Próbowałem wgrać FW3930, fw1100 i nic.
    Aktualizuję ją w celu takim żebym miał dostęp do HDD, mógł oglądać filmy z DVD podczas jazdy, park troniki (przód i tył) działały poprawnie tzn żeby chociaż pikał dźwięk przy zbliżaniu się do przeszkody, nie chodzi mi już o wyświetlanie na nawigacji, po włączeniu biegu wstecznego PDC daje aby krótki dźwięk że się włącza a potem zamiera nie ma żadnego dźwięku, radio tez mi nie wyszukuje stacji nawet RMF ale to ponoć jakiś adapter musi być .. jeszcze z tego co wiem RNS posiada moduł bluetooth bo jest w SETUP taka opcja włączenia jego fajnie by było gdyby tez działał tylko teraz pytanie jaki soft musi być żeby to działało poprawnie najlepiej polski skoda Octavia 2005r załączam zdjęcie tego błędu
    z góry dzięki za każdą poradę ;]
    RNS 510 Skoda Columbus - niepomyślny update
  • Poziom 2  
    Witam - na ta chwilę tylko i wysłacznie musisz miec ,płyte z softem naprawczym tego błędu . kiedys miałes podbny problem i kupiłem taką plyte.Zabieg trwa 10minut i po kłopocie
  • Poziom 11  
    downgrade error ogarnąłem trzeba było go włączyć w zaawansowanych ustawieniach (przytrzymac 13s "setup") teraz mam problem z SWL ERROR (010306) nie mogę zaktualizować i prosi żebym włożył oryginalną płytę
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Tak - zrobiłes reset ale teraz musisz włozyc płyte z softem naprawczym -pisałem o tym wczesniej

Dodano po 16 [minuty]:

koszt takiej plyty 150zł ,leczy nie tylko SWL
  • Poziom 11  
    Wystarczy ze ściągnę SWL recovery ;] nagram i wyczyszczę całą navi ale wiążę się ryzyko z ponownym kodowaniem navi, a nie płytę za 150 zł bede kupywał xD
  • Poziom 2  
    [quote="hohut66"]Wystarczy ze ściągnę SWL recovery ;] nagram i wyczyszczę całą navi ale wiążę się ryzyko z ponownym kodowaniem navi, a nie płytę za 150 zł bede kupywał xD[/quo

Może i tak.