Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bardzo niska jakość obrazu przez hdmi

24 Mar 2011 22:30 2892 3
  • Poziom 9  
    Witam, Mam problem. Dzisiaj postanowiłem podłączyć mój komputer przez kabel hdmi. Po podłączeniu Jakość obrazu jest zła żeby nie powiedzieć tragiczna. Wszystko rozmazane i kompletna tragedia. W ustawieniach mam ustawione 720p po ustawieniu 1080i jest jeszcze gorzej. Przy podłączeniu przez kabel vga jakość jest bardzo dobra. Lecz zależy mi na hdmi. Dodam jeszcze że mam kabel jakiś co dostałem do telewizji z neostrady tp . Mam na nim Dekoder samsung z cyfrowego polsatu i działa na 1080i i jakość oczywiscie znakomita i jeszcze xbox 360 też 1080i i obraz również znakomity w porównaniu do pc. Telewizor to jakiś funai 32 cale modelu nie podam bo nie chce mi sie odsuwać i patrzyć jaki to model. Jest to telewizor w technologi hd ready. Odświeżanie 60 hz. A w moim komputerze grafika to ATI HD 3200.
    Dodam jeszcze że filmy otwarzanę na komputerze w jakości 720p lub 1080p są w jakości znakomitej. Tak jak na hdmi oczywsice :)

Jeśli zły temat proszę moderatora na skierowanie na odpowiedni dział
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Musiałbyś na test załatwić jakiś kabel HDMI dobrej jakości aby mieć pewność że to nie kabel HDMI. pozdrawiam :)
  • Poziom 9  
    no dobra jutro pujde do kolegi i wezne od niego hdmi on ma chyba pozłacany za 80zł
  • Poziom 30  
    To sprawdź na tym kablu i zdaj relację, powodzenia. :)