Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra 2 - podłączenie radia pod sterowanie w kierownicy

25 Mar 2011 15:33 11256 15
  • Poziom 10  
    Witam,

Kupiłem astrę 2, astra ma wyprowadzone kable na sterowanie radiem w kierownicy i na wyświetlacz z tym, że ktoś uciął kostkę i teraz nie wiem który kabel jest który.
    Ma ktoś może jakiś schemat do podłączenia tego radia pod wyświetlacz i pod sterowanie w kierownicy ?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
  • Poziom 33  
    max453 napisał:
    ...tego radia...

to znaczy którego?
    Zobacz wyżej na OGŁOSZENIE. Masz szansę że znajdziesz tam linka do strony studio24 z opisem podłączenia.

N.
  • Poziom 10  
    radio to CDR 500,
    szukalem na studio24 niestety nie ma tam schematu do wyświetlacza z komputerem.
  • Poziom 10  
    Niestety nie, w tej Astrze jest kostka na 28 lub na 30 pinów już nie pamiętam dobrze. Potrzebuje schemat tej kostki.
  • Poziom 10  
    wszystko się zgadza, mam w ręku radio CDR 500 i chce je podłączyć pod sterowanie w kierownicy. W aucie jest tylko kostka iso a reszta kabli jest ucięta, i chce wiedzieć który kabel i gdzie podłączyć.
  • Poziom 21  
    To w końcu którą wtyczkę ci ucięli od radia, czy od wyświetlacza?
  • Poziom 10  
    od wyświetlacza. w aucie mam tylko kostkę iso.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Na tej Link stronie masz tabelkę z kolorami i numeracją kabli do wyświetlacza.
    Wejdź w zakładkę: Technika-Napraw to sam-Montaż MID-a w Astrze G.
    Na przyszłość pisz bardziej precyzyjnie, to nie będziesz otrzymywał jak to napisałeś "pseudo odpowiedzi".
    Powodzenia.
    Jeszcze jeden:Link.
  • Poziom 10  
    Dzięki bardzo, właśnie o taką stronę mi chodziło.

Dzięki wielkie.
  • Poziom 2  
    Witam. Mam identyczny problem jak autor tego tematu. Nowe auto ale... kale pociete.. nie dziala kierownica wielofunkcyjna, wyswietlacz, radio po wyjecui kluczy traci pamiec. Link do tego schemtu wyzej podany wygasl wiec zwracam sie z psorsba o podrzucenie czegos co moglo by mi pomoc, krok po kroku, podlaczyc radio do pozostalych urzadzen.