Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Migająca dioda immobilizera RENAULT MEGANE 1,9 Diesel

lukaszlenart1 25 Mar 2011 21:20 4938 2
    lukaszlenart1
    Level 12  
    Witam kupiłem dzisiaj RENAULTA MEGANE z 1996 roku z silnikiem 1,9 diesel, w dowodzie 1,9 td. Dopiero jak wróciłem do domu dowiedziałem się że migająca dioda u góry, na środku licznika jest od immobilizera. Miga ona cały czas nawet w czasie jazdy. Dodam że jest też problem z silnikiem ale to myślę że nie jest winą immobilizera tylko jest chyba opóźniony zapłon bo auto jak spadnie poniżej 1000 obrotów to tak zostaje i nie reaguje na gaz wcale, a do tego do wzniesień trzeba jechać 2 albo 1 bo wcale nie ma mocy. W pobliżu silnika są jakieś cienkie kabelki koło pompy wtryskowej. Kluczyki są z jakimiś pilotami ale nie wiem jak w ogóle nimi próbować rozblokować immo.. Możliwe że ktoś jakoś ominął ten immo że odpala na zablokowanym? Co mogę zrobić żeby przestała migać ta dioda? Dodam że jestem zielony w sprawach związanych z immobilizerami.
    User removed account
    User removed account  
    saly
    Level 32  
    Tutaj nie wolno rozmawiać o immo off.
    Skoro masz wywalone immo musiała być ingerencja w sterownik.
    Wyjmij licznik i odłącz diode immo 15minut roboty.
    Zostaw immo nie masz programatora i wiedzy.
    Moja rada, oddaj auto do elektronika samochodowego lub oddaj je byłem właścicielowi bo pewnie za jego posiadania doszło do tych dziwnych modyfikacji.