Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother DCP-195C nie drukuje zdjec.

26 Mar 2011 09:31 3951 1
  • Poziom 1  
    Witam kupilam drukarke Brother DCP-195C i mam z nia maly problem wydrukowala mi tylko 1 zdjecie a dalej poprostu nie da rady-caly czas wyrzuca kartki do zdjec i wyswietla komunikat ze jest zly papier.Papier do zdjec mam orginalny Canona 10x15cm,w drukarce tez wielkosc papieu mam dobrze ustawiona w 100% procentach dobrze wiec nie mam pojecia co moze byc nie tak?Tuszu tez jest dostatecznie duzo bo sa nowe.Czy ktos mial podobny problem?Moze drukarka jest uszkodzona (ale arkusze w formacie A4 drukuje dobrze)A moze to wina papieru?moze musi byc firmowy do Brothera?(ale jak mialam wczesniej drukarke Canona to drukowala na kazdym papierze)Bede wdzieczna za kazda pomoc w rozwiazaniu tego problemu.Pozdrawiam

Dodam jeszcze ze sterowniki sa zainstalowane poprawnie z orginalnej plyty dolaczonej do drukarki.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Mam Drukarkę sieciową Brother dcp365cn i dwa komputery. Na PC wydruk przebiega bez zarzutów, natomiast na laptopie format 10x15(pocztówka) po zaakceptowaniu wydruku drukarka krzyczy nieprawidłowy format papieru. Problem jest zarówno wydruku na programie FastStone Image Viewer jak i na systemowym edytorze zdjęć, pomimo ustawienia przed wydrukiem formatu. Format A4 drukuje bez zarzutów. sprawa pilna bo potrzebuję wydrukować parę zdjęć, wcześniej nie miałem problemów.