Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router Belkin f5d7234-4 v3 nie może połączyć się z PC

GreenhornPL 26 Mar 2011 12:43 2544 1
    GreenhornPL
    Level 1  
    Czesc, mam problem. Chcialem rozdzielic internet na 2 komputery przez ten router, ale problem jest taki, ze nie moze on sie polaczyc z PC.

Podlaczam router kablem z koncowka rj45, lanem, do komputera, a ten go nie widzi. Probowalem wchodzic do konfiguracji przez ip 192.168.2.1 ale nie dziala w ogole, nie wchodzi... Tak samo przez plyte, nie moze polaczyc sie z routerem. Kabel nie jest scrossowany. Resetowalem router kilka razy.

A, nie wiem czy problem nie jest w tej rzeczy: Lan1 w routerze chyba nie dziala, ikonka sie nie podswietla, ale wydaje mi sie, ze na lan2,3,4 tez powinno dzialac, a ikonki sie swieca.

Tutaj zrobilem screena logu ipconfig /all. Ten log jest w czasie, kiedy internet radiowy z adaptera:

Router Belkin f5d7234-4 v3 nie może połączyć się z PC

Jest podlaczony kablem do routera do wejscia z opisem "modem". A z routera, przez któryś LAN ( nie pierwszy - on chyba nie dziala) do komputera.

Co myslicie?
    Mariusz448
    Level 16  
    Albo mam omamy albo ten log jest faktycznie jakiś... niespotykany;)

Kabel jest na 100% dobry? Nie masz ustawionych jakiś stałych IP w kompie? a jak zapingujesz router to odpowiada ? uruchom->cmd->ping tu_ip_routera ?