Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router WiFi, Belkin F6D4230, zabezpieczenia.

Karollq 26 Mar 2011 12:48 1734 4
  • #1 26 Mar 2011 12:48
    Karollq
    Poziom 2  

Witam wszystkich, kupiłem jakiś czas temu Router WiFi Belkin F6D4230, bo uznałem że dość ciągnąc kabel do laptopa.. Mam wrażenie, że ktoś podłącza mi się na lewo pod WiFi.. Na dwóch PCtach w domu, internet chodzi normalnie (kabel), jak podłącze lapka kablem też jest ok.. A czasami WiFi tak muli że głowa mała.. Zwykle jak wyłączam kompa gaśnie dioda WiFi, a momentami po wyłączeniu cały czas się świeci, jak by ktoś korzystał.. Jak sprawdzić czy ktoś się podłącza? No i jak zabezpieczyć, żeby nie mógł tego robić?
    Pozdrawiam

0 4
  • #2 26 Mar 2011 13:17
    1219439
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 26 Mar 2011 13:26
    Karollq
    Poziom 2  

No ale własnie jak internet WiFi chodzi u mnie dobrze, tzn. nic nie muli i wyłączam lapka dioda gaśnie, a jak zaczyna mulić i go wyłącze dioda się świeci.. Wiec czuje że coś jest na rzeczy..

0
  • #4 26 Mar 2011 13:29
    piterus99
    Poziom 43  

Masz zabezpieczoną swoją sieć? Zmień klucz zabezpieczeń, może istotnie ktoś Ci wisi na karku.
    Inna sprawa, że na pecetach dostęp do sieci też by mulił, gdy mulił na laptopie - chyba, że masz tak szybkie połączenie z siecią, że przez wifi nie da się go wysycić.

Tak czy inaczej, powiedz jakie zabezpieczenia masz aktywne.

0
  • #5 26 Mar 2011 13:47
    Karollq
    Poziom 2  

No właśnie problem w tym że nie mam chyba żadnych zabezpieczeń, oprócz 'kodu z pudełka od routera' Jak założyć jakieś zabezpieczenia?

0