Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuję schemat wtyczki d'sub logitech x530

paaablo92 26 Mar 2011 13:59 4306 4
  • #1 26 Mar 2011 13:59
    paaablo92
    Poziom 9  

Witam!

Tak jak w temacie, potrzebny schemat takowej wtyczki, który pin za co odpowiada.
    Z góry dziękuję.

1 4
  • #2 26 Mar 2011 21:46
    Dameksyk
    Poziom 2  

Witam, dopnę się do tematu, by nie robić nowego...

Mam takie właśnie głośniki- Logitech X-530. Jednak mam problem, tylko nie wiem czy jest to wada, czy to narmalne zjawisko. Bowiem dzieje się tak, że lewy tylny głośnik gra o wiele ciszej i słabiej od pozostałych, praktycznie wcale go nie słychać. Czy jest to wada produktu, czy to normalne w tym zestawie? Jeśli chodzi o kartę, jest to najzwyklejsza, za 30 zł, prosta i zwykła.

Z góry dzięki za odp.

0
  • #3 27 Mar 2011 11:27
    paaablo92
    Poziom 9  

Dameksyk napisał:
    Witam, dopnę się do tematu, by nie robić nowego...

Mam takie właśnie głośniki- Logitech X-530. Jednak mam problem, tylko nie wiem czy jest to wada, czy to narmalne zjawisko. Bowiem dzieje się tak, że lewy tylny głośnik gra o wiele ciszej i słabiej od pozostałych, praktycznie wcale go nie słychać. Czy jest to wada produktu, czy to normalne w tym zestawie? Jeśli chodzi o kartę, jest to najzwyklejsza, za 30 zł, prosta i zwykła.

Z góry dzięki za odp.

Niestety nie pomogę, bo posiadam sam subwoofer.

1
  • #4 27 Mar 2011 22:18
    Dameksyk
    Poziom 2  

Dobra, ja swój temat zamykam. Wina leżała po stronie rozdziałki Jack'a, była stara i w niej nie łączyło, co dawało straszny dźwięk. Całe szczęście wszystko wymienione już i działa poprawnie.

0
  • #5 12 Sty 2014 21:14
    Hucul
    Poziom 39  

Dla autora tematu to będzie pewnie spóźniona odpowiedź, ale sam szukałem pinoutu tego zestawu:

1 lewy przód
    2 prawy przód
    3 centralny
    4 lewy tył
    5 prawy tył
    6 subwoofer
    7 niepodłączony
    8 włączenie zestawu po zwarciu z 12 (podłączenie słuchawek rozwiera te styki)
    9 masa
    10 masa
    11 masa dla pinu 15 (zasilanie diody LED)
    12 włączenie zestawu po zwarciu z 8 (podłączenie słuchawek rozwiera te styki)
    13 głośnik -
    14 głośnik +
    15 zasilanie LED +6V

Numeracja na płytce jest zgodna z numeracją pinów w złączu D-SUB.
    Głośniki nie mają wyłącznika sieciowego i zawsze pobierają prąd! Ja w swoich zamontowałem dodatkowy włącznik odłączający transformator od sieci :D

5
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo