Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Briggs & Stratton 12HP nie dochodzi paliwo.

26 Mar 2011 19:19 8528 8
  • Poziom 8  
    Mam prośbę, jeśli ktoś zna przyczynę dlaczego silnik kosiarki B&S 12,5HP nie może odpalić...proszę pisać :) Silnik kręci, iskra jest, ale świeca jest sucha, nie chce odpalić. Co jest przyczyną? Gaźnik czy może coś innego. Wcześniej wymieniałem korbowód. Rozrząd ustawiony jest prawidłowo, zawory chodzą i niewiem co dalej...:)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Dziekuje ze zainteresował sie Pan moim problemem. Ten gaznik to Walbro ma jakieś cyfry 4993 LMT 65 AB.Podczas krecenia coś strzela jakby w wydech i kicha w gażnik a świeca sucha silnik lekko sie oddzywa ale nie pali co może być przyczyną ? prosze pomoc.
  • Poziom 8  
    Powód wymiany, korbowod urwał się. Tłok, cylinder, pierścienie są idealne, był zatarty na wale, to wszystko jest ok. Silnik to;mod 291707 typ1121-E1 cod000922ZE. Czy jest możliwe by rozrząd ustawiony na znaki, był źle ustawiony?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Przepraszam ale wkradł się błąd, model silnika to; 286707, typ 1185-E1, code 010914ZD. Mam jeszcze jedno pytanie, czym się różnią silniki 12,5 a13 HP, tłok, korbowód, itp?
  • Poziom 8  
    jeszcze tego nie sprawdzałem z braku czasu zajme sie tym w sobote i napisze o efektach dzieki.