Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bardzo słaby zasięg internetu, iplus nic nie pomaga

27 Mar 2011 12:20 2607 10
  • Poziom 17  
    Witam!
    Mam internet iplis bezprzewodowy modem huawei e220 i zasięg w całym domu jest około 1 do 2 kresek na pięć (gprs) a według mapki mam mieć edge. Czytałem wiele takich tematów, ale żaden sposób nie pomaga, anteny zewnętrznej nie mogę podłączyć, a zakup wzmacniacz mi się nie opłaca bo za rok będę miał radiówkę. Proszę pomóżcie mi bo ten internet doprowadza mnie do szału, a muszę wytrzymać jeszcze rok.
  • Poziom 24  
    Bez anteny zewnętrznej bedzie trudno poprawić zasięg, jedynie przedłużyć kabel usb i wystawić modem tak aby łapał lepszy zasięg.
  • Poziom 17  
    Czy nie ma żadnych sposobów na poprawę zasięgu bez anteny? Niestety nie mogę jej podłączyć bo nie ma wejścia w modemie. Próbowałem przenieść modem gdzieś indziej, ale cały czas 2 kreski.
  • Spec od drukarek
    Ratuje Cię tylko antena, nie ma innej możliwości.
  • Poziom 17  
    A jest jakiś sposób domowy na wykonanie czegoś co poprawi zasięg Internetu albo jak podłączyć antenę skoro nie ma gniazda w modemie?
  • Poziom 24  
    Rozkręcić i dolutować się jakimś złączem do płyty aby można było podłączyć antenę.
  • Spec od drukarek
    Google nie boli, wpisałem w wyszukiwarce model modemu z zewnętrzną anteną i od razu natknąłem się na Link
  • Poziom 24  
    Lub ten temat .https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1511416.html widać że po rozkręceniu złącze jest wystarczy dokupić antenę.
  • Poziom 17  
    No ok, a mogę do tego gniazda po prostu do tej dziurki włożyć kabel z anteny bez żadnych konektorów i czy może to być antena z np. telewizora albo radia samochodowego?
  • Poziom 17  
    Ok tylko wyczytałem, że to jest jakieś złącze serwisowe i bardzo trudno dostać do niego taki konektor.