Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Haier DW12-EFM padł programator.

27 Mar 2011 13:29 2794 6
  • Poziom 8  
    Witam poszedł mi programator w zmywarce,sam się nieprzesuwa.Mam pytanie jak to naprawic albo gdzie i za ile moge dostac nowy lub sprawny programator.Pilne będe wdzięczny za kazdą pomoc.Pozdrawiam.
  • Poziom 28  
    W ogóle się nie przesuwa czy zatrzymuje się po kilku minutach pracy?
  • Poziom 8  
    Programator będąc na 1 programie zacina się w poblizu programu 2 i niechce isć dalej.Co z tym można zrobić,czekam na pomoc.Pozdrawiam z góry dzienks:).
  • Poziom 28  
    Masz przerwę na układzie grzania, pod zmywarką w tylnej części jest przykręcony termostat krańcowy (zabezpieczenie) który uległ przepaleniu (zakładając że grzałka została pomierzona i jest sprawna). Bardzo częsta przypadłość, pomiń go, nowy przepali się po 2-3 latach, grzałka ma 2000 W a ten termostat zaprojektowano na 1600 W.
  • Poziom 8  
    Dzięki za pomoc:).Musze to sprawdzić, jeśli to termostat krancowy to by było miło bo myslalem że poszedl programator:).A ile moze taki kosztować i gdzie można go kupić?.
  • Poziom 28  
    Ten haier to jeden z modeli indesita zabij nie pamiętam jaki model ale części są spół-zamienne. Programator nie szedł bo termostat czekał na zagrzanie wody.
  • Poziom 8  
    Słuchaj a jak się dostać do tego termostatu?.Zajrzalem pod spód i zauwarzyłem że ta pokrywa jest tak kosmicznie zamontowana że niewiem jak to ruszyć.Napisz mi jak tam się dostać czy można tam się dostac bez rozbierania pół zmywarki:).