Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

router belkin f5d7230-4 jak zalogować się

28 Mar 2011 10:20 5314 4
  • Poziom 12  
    Witam

Posiadam router belkin f5d7230-4 i nie mogę sie na niego zalogować ? wpisuje w przeglądarce internet explorer adres 192.168.2.1 i wyskakuje błąd adresu. Kiedyś z poziomu windowsa xp moglem sie zalogować a teraz mając windowsa 7 nie mogę. Czy to wina wersji windowsa ? Jest może jakaś inna metoda aby się zalogować bo chcę zmienić soft w tym routerze. Bo tak to router działa ale ostatnio często wysypuje sie i może poprawa softu coś da. Używam do od 3 lat.

Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Cytat:
    wyskakuje błąd adresu

Co to za błąd, a może jest tylko komunikat że nie można wyświetlić strony.
    Nie zmieniłeś przypadkowo adresu konfiguracyjnego, bo 192.168.2.1 to standardowy adres.
  • Poziom 12  
    Tak to ten błąd ze nie wyświetla strony. Właśnie nie pamiętam a jak mogę sprawdzić adres konfiguracyjny ?
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Spróbuj wpisując adres swojej bramy, jeżeli nie pomoże to najszybciej będzie zresetować router wówczas zalogujesz się na domyślnym adresie, minusem takiego rozwiązania będzie konfiguracja od podstaw.
  • Poziom 12  
    próbowałem po bramie i to samo potem zrestartowałem router i nic nie dało po ustawieniach standardowych. Trochę dziwne to się wydaje. Kabel wpinam w porty wyjściowe ? Bo miałem tp-link i po takiej samej konfiguracji neta bez problemu można bylo na niego wejść.

Dodano po 2 [godziny] 6 [minuty]:

OK w końcu się udało zalogowałem się na router :) Teraz muszę odszukać nowszego softa :)