Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odwrócony obraz w kamerze w laptopie ASUS PRO5DI .

28 Mar 2011 14:33 15098 8
  • Poziom 9  
    Mam mały problem. Laptop ASUS PRO5DI series ma wbudowaną kamerę, niestety nie działa ona poprawnie gdyż obraz jest do góry nogami. Pobrałam odpowiednie sterowniki, ale i tak to nic nie dało. Co robić? Czy ktoś miał podobny problem ?

Dodam że jako tako nie ma ustawienia żadnego kamerki . Po prostu fabrycznie jest do góry nogami . :( :(
  • Poziom 11  
    Zapewne coś trzeba w ustawieniach zmienić. Raczej nie podejrzewam, aby kamerkę zamontowali źle, choć tak też może być.
  • Poziom 17  
    to na 99% sterowniki do kamery... wielokrotnie się z takim problemem spotykałem :D Trzeba próbować ..
  • Poziom 39  
    W ustawieniach kamery należy włączyć odwrócenie obrazu .
  • Poziom 9  
    Dziękuje .

Więc proszę jeszcze raz o podpowiedź gdzie mam szukać ustawień kamerki ? Poważnie nie wiem gdzie może sie znajdywać ustawienie kamerki w tym laptopie ? :/
  • Poziom 39  
    Należałoby napisać jaki masz system .
    Jeśli to Windows XP to tu:
    Odwrócony obraz w kamerze w laptopie ASUS PRO5DI .
  • Poziom 11  
    To nie sterowniki. Odinstaluj wszystkie kodeki jakie zainstalowałeś, a problem zniknie. Potem instalując je na nowo, zobacz, które wprowadzają ten błąd. Dodam, że miałem podobnie.
  • Poziom 25  
    Witam mialem ten sam problem ale zostal rozwiazany w ten sposób wchodzimy na strone https://vip.asus.com/login.aspx zakladamy wlasne konto albo mozna skorzystac z mojego konta przeznaczonego do tego celu a wiec login kamasus(malpa)onet.pl haslo truskawka2 po czym wybieramy model swojego laptopa i serie a on skanuje sterowniki do naszego modelu , wybieramy te do <camera> i pobieramy sterownik jaki jest dostepny , czasem jest kilka i trzeba próbować do skutku ale to nie jest trudne , wiec pobieramy sterownik instalujemy , potem uruchamiamy ponownie kompa i wszystko smiga ,, pozdrawiam i milego odbioru