Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirlpool AWG 670 zdjęcie lub rysunek pokrywy zbiornika

irek331 28 Mar 2011 19:23 6654 5
  • #1 28 Mar 2011 19:23
    irek331
    Poziom 2  

Witam,

Poszukuję zdjęcia lub rysunku (może być poglądowy) wewnętrznej strony (od strony bębna) pokrywy zbiornika pralki Whirlpool AWG 670. Interesuje mnie miejsce montowania łożyskowania.

1 5
  • #2 28 Mar 2011 19:38
    skryn
    Admin grupy AGD

Pralka Whirlpool AWG 670 zdjęcie lub rysunek pokrywy zbiornika
    Piasta, V-ring 25, uszczelniacz (o-ring), bieżnia "fałringa", łożysko, dekiel (zaślepiający), dekiel zbiornika.
    W tej kolejności.

0
  • #3 29 Mar 2011 16:04
    irek331
    Poziom 2  

Dziękuję za odpowiedź lecz konkretnie chciałem zobaczyć jak ma wyglądać gniazdo pokrywy zbiornika (od strony wewnętrznej). Czy jest tam jakiś kołnierz czy coś podobnego. Interesuje mnie to z uwagi na fakt, iż po zdjęciu pokrywy zbiornika gniazdo mocowania łożyska jest "gołe" tzn. w pokrywie jest dziura na wylot co wg mnie uniemożliwia montaż łożyska.

2
  • #4 29 Mar 2011 21:41
    skryn
    Admin grupy AGD

irek331 napisał:
    Dziękuję za odpowiedź lecz konkretnie chciałem zobaczyć jak ma wyglądać gniazdo pokrywy zbiornika (od strony wewnętrznej). Czy jest tam jakiś kołnierz czy coś podobnego. Interesuje mnie to z uwagi na fakt, iż po zdjęciu pokrywy zbiornika gniazdo mocowania łożyska jest "gołe" tzn. w pokrywie jest dziura na wylot co wg mnie uniemożliwia montaż łożyska.

To może pogadamy jak klient, kontra serwisant?
    Do tego potrzebne są zdjęcia z oględzin.
    Ja, ani nikt inny, za Ciebie tego nie zrobię.

0
  • #5 30 Mar 2011 13:50
    irek331
    Poziom 2  

Niekoniecznie są potrzebne takie zdjęcia.
    Myślałem, że na forum ktoś dysponuje zdjęciem lub mógłby po prostu
    naszkicować gniazdo w pokrywie zbiornika ponieważ w to które opisuję jest po prostu wytopione.
    No cóż jak nie ma to trudno. Dziękuję za odpowiedzi i proszę o zamknięcie tematu.

0
  • #6 30 Mar 2011 22:19
    Paw_el

Specjalista AGD

Witam.
    Jeśli masz gniazdo łożyska "wytopione" tzn. że za długo pralka pracowała z głośnymi łożyskami, zajrzyj Tutaj

0