Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
CControls
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Generator RC z mostkiem wiena - łączenie ścieżek na płytce..

Alios 29 Mar 2011 15:29 1743 1
 • #1 29 Mar 2011 15:29
  Alios
  Poziom 2  

  Witam.

  jest to mój pierwszy post i proszę o wyrozumiałość. :) na wstępie witam wszystkich tutaj. :) a potrzebowałbym pomocy, ponieważ musiałbym powielić taką samą płytkę. jaką pokazuje niżej. chodzi mi o to, że muszę mieć schemat połączeń ścieżek... bawiłem się w łączenie w programie "Kicad" ale nie idzie mi to tak łatwo i dopiero się uczę, a potrzebuje to w miarę szybkim tempie.. wiem, ze można zbudować ten sam schemat w kicadzie i jakos dać polecenie by "rysował płytkę". a w rysowanie ścieżek w paincie to troszkę 'lipa'. Dołączam schemat tej płytki oraz samą płytkę którą trzeba odwzorować taką samą. Jeśli będę miał samo połączenie ścieżek na kartce to z wytrawieniem płytki sobie poradzę. dziękuję i prosze o szybką pomoc.

  Generator RC z mostkiem wiena - łączenie ścieżek na płytce.. Generator RC z mostkiem wiena - łączenie ścieżek na płytce..

  0 1
 • CControls
 • #2 29 Mar 2011 17:30
  Drako1988
  Poziom 20  

  Ta płytka jest tak prosta, że wystarczy linijka, marker wodoodporny i dobre chęci, zrobisz to szybciej. A później proponuję naukę jakiegoś programu wspomagającego projektowanie PCB już bez stresu, że goni termin.

  0