Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Laptop DELL Vostro 1700 idealny + oryginalna torba GRATIS

Svavo 29 Mar 2011 22:36 3347 0
    Svavo
    Poziom 23  
    Witam,
    Postanowiłem przesiąść się na komputer stacjonarny, ponieważ mój laptop tylko kilka razy pracował poza biurkiem.
    Sprzęt zakupiony w kwietniu 2008r. przez stronę dell.uk. Znajomy przy okazji przywiózł mi go do PL.
    Stan - jak nowy. 99% czasu spędził na biurku. Czyszczony specjalnymi ściereczkami (matryca i obudowa). Po pracy zawsze przykryty, żeby się nie kurzył.

Specyfikacja:
    Code:

Base                              Intel Core 2 Duo Processor T5870 (2.0 GHz, 2 MB L2 Cache, 800 MHz FSB)
    Microsoft Operating System        Genuine Windows XP Professional - English
    Memory                            2048MB 667MHz Dual Channel DDR2 SDRAM (2x1024)
    Keyboard                          Internal Keyboard - UK/Irish (QWERTY)
    Video Card                        128MB nVidia GeForce 8400M GS
    Hard Drive                        250GB (5400RPM) SATA Hard Drive
    Modem                             56.6k V.92 Capable Internal Modem & Adapter - UK
    Optical Devices                   Fixed Internal 8X DVD+/-RW Drive including Software
    Wireless Networking               Intel Pro Wireless 3945 802.11a/b/g Mini-Card - Europe
    Shipping Documents                English Documentation with English/Irish Power Cord
    Gedis Bundle Reference            N0417014
    Microsoft Application Software  Microsoft Works 9.0 - English
    Standard Warranty                1Yr Basic Warranty - Next Business Day
    Enhanced Service Packs            1Yr Basic Warranty - Next Business Day Included - No Upgrade Selected
    CompleteCare                      Declined CompleteCare
    Protect your new PC              No Security/Anti-Virus Protection - English
    Power                           Supply    90W AC Adapter
    Bluetooth                        Dell Wireless 355 Bluetooth 2.0 Module (up to 3Mbps) with Enhanced Data Rate
    Order Information                Vostro Laptop Order - UK
    Primary Battery                  Primary 6-cell Lithium-Ion Battery (56 WHr)
    Carrying Cases                    Nylon X-Large Carrycase (17')
    Dell System Media Kit            Resource CD - contains Diagnostics and Drivers
    Colour Choice                    Matte Jet Black
    Online Promotion Option for GEDIS Configs    Dell Internet Order.
    LCD                              17.0" Widescreen WXGA+ (1440x900) TFT Display

Aktualny czas pracy na baterii: >1h.

Jest możliwość dołożenia drugiego HDD.
    Można dokupić pilota to laptopa, którego można przechowywać w zatoce karty PCIMCIA/Express Card (nie wiem która jest w laptopie - nigdy nie używałem).
    Na HDD jest oczywiście obraz systemu - kilka kliknięć i mamy świeży WinXP.

Dodatkowo oryginalna torba DELL dla laptopw 17"!!! W świetnym stanie - w końcu używana tylko kilka razy, do przewiezienia laptopa samochodem.

Kilka rzeczywistych fotek:
    [Sprzedam] Laptop DELL Vostro 1700 idealny + oryginalna torba GRATIS [Sprzedam] Laptop DELL Vostro 1700 idealny + oryginalna torba GRATIS [Sprzedam] Laptop DELL Vostro 1700 idealny + oryginalna torba GRATIS

Torba jest taka, tylko inna - cała czarna ;). Wytrzymała, z dużą ilością kieszonek/schowków. Fotki można znaleźć w sieci.
    [Sprzedam] Laptop DELL Vostro 1700 idealny + oryginalna torba GRATIS

Cena jaka mnie interesuje: 1500pln (do negocjacji). Na start daję rabat 1pln/1"pomógł" dla użytkowników Elektrody z dorobkiem "pomógł" <=200 ;).

Skład zestawu:
    - laptop
    - zasilacz
    - torba na lapopa
    - przejściówka z wtyczki UK
    - pełna dokumentacja
    - jakieś kabelki, które dostałem w zestawie
    Jednym słowem - wszystko to co daje fabryka z nowym laptopem!

Odpowiem na wszystkie propozycje i inne pytania.

Pozdro.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • PCBwayPCBway