Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką kupić zmywarkę,piekarnik,płytę indukcyjną ?

30 Mar 2011 06:41 7707 5
  • Poziom 9  
    Witam ,do nowego mieszkania trzeba kupić parę rzeczy ,moja znajomość tematu jest zerowa.Potrzebuję kupić pod zabudowę zmywarkę ,piekarnik,płytę indukcyjną (?) .Zależy mi na efektywności i praktyczności jak też na oszczędzaniu prądu lub wody w tych urządzeniach no i mała awaryjność też ma znaczenie.
    Budżet na piekarnik i płytę indukcyjną (lub może inne rozwiązanie )nie chciałbym przekroczyć kwoty na każde z tych urządzeń powiedzmy 2500zł a jeżeli są tańsze a też dobre to oczywiście jest to na plus.Zmywarka będzie "obsługiwać" od 4-6 osób więc i naczyń będzie więcej ale będzie i tak jak znam życie że będzie tylko do umycia parę sztuk czegoś,parametry użytkowe podobne jak w przypadku piekarnika czy płyty.
    Tutaj myślałem o kwocie zakupu plus ,minus 1600zł.
    Poczytałem w necie u tych wszystkich urządzeniach i zamiast zdobyć wiedzę co kupić to uzyskałem mętlik w głowie i nie wiem co wybrać ,liczę na Waszą fachową pomoc.
  • Poziom 20  
    Wszytko zależy od tego do czego używasz piekarnika i jak często. To samo dotyczy płyty indukcyjnej - czy dużo gotujesz czy mało. Zmywarka na pewno 60 cm, ale znowu trzeba sobie zadać pytanie czy ma mieć panel zintegrowany czy widoczny. Przy okazji zapytam czy nie zapomniałeś o okapie?
  • Poziom 9  
    pieczenie ciast i mięs odbywa się dosyć często,używamy też maszyny do robienia chleba ,co do gotowania lub smażenia to robimy to średnio ok 6-8 razy na dzień używamy też bardzo często mikroweli .O okapie zapomniałem :oops:
    co do panelu jest mi to obojętne ,choć osobiście lubię jak widać wyświetlacz ale nie ma to znaczenia decydującego o zakupie urządzenia.
    Na chwilę obecną wybrałem
    Piekarnik
    piekarnik Electrolux EOC 68000
    płyta indukcyjna
    Elektrolux EHD 60140P
    zmywarka
    AEG Favorit 65411
    teraz pytanie czy to dobry wybór czy jest może coś lepszego ,bardziej efektywnego ,oszczędnego w podobnej cenie lub tańszego o zbliżonych parametrach ?
  • Poziom 20  
    Płyta bez szału zwykła podstawa, ale stosunkowo droga. Za te pieniądze kup lepiej I4DE64ZS, która ma dużo więcej funkcji i daje wiecej mozliwości.
    Piekarnik - nie znam tego modelu, ale jak dużo używasz piekarnik, zwłaszcza do mięs i mocno go brudzisz to kup sobie piekarnik z czyszczeniem pyrolitycznym. Patrz tylko żeby miał wbudowany katalizator oparów.
    Zmywarka ok.
  • Poziom 10  
    zmywarka obowiazkowo 60cm. Bosh albo siemens z systemem aqua stop i opcją polowy wkładu mycia. Inne funkcje z perspektywy uzytkownika nie sa takie wazne.
  • Poziom 9  
    Witam, mamy okazję kupić płytę indukcyjną i zmywarkę chyba w dobrych cenach (nowożeńcy).
    Oto one:
    - płyta Siemens EH775501E - 1600 zł
    - płyta Siemens EH77s501E - 2000 zł
    - płyta Bosch pie645q01e - 2000 zł
    - zmywarka Bosch SMV40M00EU - 1400 zł
    - zmywarka Simens sn64m001EU - 1400 zł

Prosimy o opinie i sugestie...