Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centrala Nice MC424 jak uruchomic

30 Mar 2011 07:24 9976 10
  • Poziom 23  
    Mam zamontowany zestaw nice MC424 brama skrzydłowa podłączenia elektryczne są ok ale mam problem w uruchomieniu wstępnie chce uruchomić bramę bez fotokomórek ale mam zamontowane 2 sztuki i podłączone do zasilania opcja bez fototestu rys 5b zaprogramowałem tez piloty niestety mam brak reakcji bramy jedyna reakcja siłowników jest wtedy jak przycisk P2 wciskam to na chwile brama się zamyka skokami centrala działa na pilot tylko jak brama wraca jestem w stanie zaczynać ja z pilota na zamykanie nie ma reakcji mam zostawione zwarte styki 11 12 13 14 tak jak było fabrycznie jak mam ustawić zworki żeby brama zamykała się
  • Poziom 15  
    Przeczytać uważnie instrukcje kilka razy.
  • Poziom 23  
    Mam problem a jest w tym ze jedno skrzydło rusza tylko na chwile i staje 2 dochodzi do końca i wraca po chwili brama reaguje na pilota juz nie wiem juz w czym jest problem
  • Poziom 15  
    Nacisnac dwa skrajne przyciski.
  • Poziom 23  
    brama już pracuje ale mam problem z otwieraniem włącznikiem typu dzwonkowego
    mam go podłączonego do wyjścia 11-15 jeśli włączę na chwile włącznik brama się otworzy lub zamknie jest ok problem się pojawia jak otworze bramę włącznikiem a zamknę z pilota to skrzydła nie dochodzą do końca
  • Poziom 11  
    Witam, postanowiłem napisać ponieważ mam problem z centrala MC424, a dokładnie z wejściem 11-14 (czyli krok po kroku) i 11-15 Furtka 1. mam połozony kabel od furtki do recepcji UTP MADEx czarny 4x2x0,5. Wykorzystuje SCA na 2 parach, na dwóch pozostałych mam właśnie PP (11-14) i AUX (11-15). Problem polega na tym ze parę godzin po podłączeniu centrala sygnalizowała zwarte te styki. Oczywiście po odkręceniu przewodów od zacisków problem znikał. Kabla jest 250 m. Po podłączeniu omomierza wskazuje rozwarcie. Próbowałem również odłączyć SCA ale to nic nie daje. Spotkał się ktoś z takim czymś już? Kable są nowe położone, sam je zasypywałem, także mogę wykluczyć uszkodzenie na 99%.
  • Poziom 11  
    okolice Tarnowa Malopolska