Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Łamanie symbiana w nokii e71

DaBomb234 30 Mar 2011 18:32 2969 9
  • #1 30 Mar 2011 18:32
    DaBomb234
    Poziom 7  

Witam posiadam nokie e71 chciałbym w niej złamać symbiana aby wrzucić ovi mapy i kilka programów z certyfikatami... szczerze mówiąc jestem ślepy w tej sprawie nie wiem co i skad ściągnąć i jak się tym posługiwać po wrzuceniu do telefonu... pomożecie? mam chyba pierwszą wersje oprogramowania 100.07.76 jeśli by to było ważne...

0 9
  • #2 30 Mar 2011 18:48
    mareeczek
    Poziom 11  

co do certyfikatów poszukaj programu do podpisywania ich (można to zrobić z poziomu strony internetowej) co do ovi map zainstaluj sobie nokia Ovi Suite połącz się z telefonem i instalujesz mapy jakie chcesz...

0
  • #3 30 Mar 2011 18:54
    DaBomb234
    Poziom 7  

Już kiedyś próbowałem podpisywać na jakiejś stronce ale nie przynosiło to skutku. Chciałbym złamać symbiana wtedy już bym miał pełną swobodę a softa nie muszę aktualizowac gdyż w miarę sprawnie pracuje a nie wiem czemu pc suite nie widzi telefonu komputer normalnie instaluje urządzenie a pc suite nie widzi wykonałem już cleaner pakietu nokia ale nadal nie pomaga;/ dlatego chciałbym na micro sd wrzucić jakąś aplikacje czytałem o tym tutaj: http://kubofonista.net/bezpieczne-lamanie-symbiana ale nie wiem czy dotyczy mojego modelu i gdzie ta pierwsza aplikacje ściągać;/ dla mnie szara magia...

0
  • #4 30 Mar 2011 19:04
    mareeczek
    Poziom 11  

1) PC Suit a Nokia OVI Suite to są dwa różne programy;
    2) Jeżeli nie widzi spróbuj wybrać inne połączenie np. bluetooth
    3) co do łamania certyfikatu są dostępne programy na telefon które same to robią np freesigner, ale nie wiem czy działa na każdej noki na mojej C6 działa

0
  • #5 30 Mar 2011 19:46
    DaBomb234
    Poziom 7  

Ok ale wtedy muszę mieć BT w kompie a nie mam pc suite i ovi suite nie widzi jej. z resztą mam system do przeinstalowania ale to dużo pisania a chce jakąś konkretną podpowiedź co do łamania symbiana przez wrzucenie programu na kartę i KOMPATYBILNEGO z e71 ma ktoś inny jakieś propozycje?

0
  • #7 30 Mar 2011 20:43
    DaBomb234
    Poziom 7  

nie wiem co to miało znaczyć ale spoko. nadal nie wiem nic co by mi pomogło w złamaniu sybmiana... w tym linku co podałem wyżej to nie wiem jaki ma być pierwszy program;/

Dodano po 1 [minuty]:

a no dzięki kolego spróbuje na tym programie w wolnej chwili.

0
  • #8 30 Mar 2011 22:31
    Kujawa00
    Poziom 9  

odezwij się na PW to wytłumacze Ci krok po kroku jak złamać symbiana.

0
  • #9 31 Mar 2011 02:01
    jayu0
    Poziom 37  

DaBomb234 napisał:
    nie wiem co to miało znaczyć ale spoko. nadal nie wiem nic co by mi pomogło w złamaniu sybmiana... w tym linku co podałem wyżej to nie wiem jaki ma być pierwszy program;/

Dodano po 1 [minuty]:

a no dzięki kolego spróbuje na tym programie w wolnej chwili.

Pierw to proponuje to:
    Link

0
  • #10 31 Mar 2011 09:00
    DaBomb234
    Poziom 7  

ha ha strasznie śmieszne tak się uśmiałem ze normalnie szok.

Dodano po 10 [minuty]:

Widzę kolega powinien w cyrku pracować i dzieci rozbawiać bo mnie to osobiście nie rusza, a nie pomagać na forum temat zamknięty.

0