Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z routerem??

tomikos2 01 Nov 2004 22:59 1268 8
    tomikos2
    Level 17  
    Witam.
    mam problem który utrudnia mi zycie przy pobieraniu plików przez kazee i nnne tego typu programiki.
    Otóż mam router planeta ade-4000.
    I do tego karte sieciową 3coma i mam taki problem.
    Sciągam pliki z bardzo dużą szybkością jak na neo+, w pewnym momencie transfer spada, po czym zanika wogóle i nie jes mozliwe otworzyć nawet strony www.
    Czy to przepełnia sie jakis bufor czy coś?? Nie mam pojęcia.
    Mam win98se, aktulany antvvirus który chodzi cały czas i używam bardzo często ad-aware i nie wiem co jest.
    Otóż mój kumpel który jest również podłączony pod ten routr i jedzie na winxp pro nie ma takich problemów,ale zanim kupiłem router miałem modem sagema fast 800 i wtedy wszystko chodziło bardzo dobrze.
    Moze ktoś wie co to za problem i jak go rozwiązać, będę wdzieczny.
    lennon
    Level 12  
    cze!!
    tez mam planeta 4000 super sprzecik!!
    jesli miales wczesniej modem z tpsa zainstalowany to musisz go odinstalowac jesli to nie da rady to zalecam wymiane windowsa.
    w instrukcji jest napisane ze trzeba odinstalowac modem z tpsa a najlepiej w cale go nie instalowac.mam 3 kompy podlaczone 2 na xp a 1 na 98 i smigaja.zmien haslo dostepu do modemu bo moga ci namieszac.
    narazie!!
    tomikos2
    Level 17  
    no sprawdze to ale modem mam odinstalowany, wcześniej sie tak nie działo jakmialem sagem a tera jest to dośc często
    lennon
    Level 12  
    wlasnie o to chodzi ze sagem z planetem sie gryza i wlasnie takie cuda sie dzieja.
    tomikos2
    Level 17  
    A nie da rady jakoś inaczej tego napirawić, bo wolał bym nie przeinstalowywać systemu.
    tomikos2
    Level 17  
    mam jeszcze jeden problem z tym routerem odnośnie przekierowania portów.
    Przekierowałem porty na jeden komputer, ale jednocześnie chciałbym te same porty przekierowac na drugi komputer jak to zrobić nie wiem. Moze ktoś wie??
    trampki
    Level 12  
    Czy restart W98 pomoga i sytuacja wraca do normy, czy tez pomaga np dopiero restart routera ?
    tomikos2
    Level 17  
    pomaga restart komputera
    tomikos2
    Level 17  
    niekt nie wie jak rozwiązać ten problem??