Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 5800XM po wgranu aktualizacji tel. padł

01 Kwi 2011 19:45 1807 5
  • Poziom 8  
    Proszę o pomoc mam telefon jak w opisie -telefon jest z Anglii miał wgrane polskie menu,po wgraniu aktualizacji ze strony Nokia telefon można powiedzieć padł-od góry do połowy jest obraz ale z rąbami białymi przechądzącymi od góry na dół,od połowy w dół ekran jest biały zaśnieżony.Mimo że utworzyłyem kopie zapasową nie można wgrac przez Ovi Suite.Po włączeniu telefon pracuje tylko wyświetlacz nie działa poprawnie,nie ma polskiego menu,i jeszcze jeden problem po wyjęciu karty sim i ponownym włożeniu telefon się blokuje nie czyta karty sim i tak jakby się cały zawieszał a w trybie offline pracuje jako tako.proszę o pomoc co mogę zrobić jak to naprawić
    Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość
    Andrzej
  • Poziom 30  
    Jeżeli jest na gwarancji oddaj go na gwarancje :)Za mało szczegółów podajesz,nowy , stary , na gwarancji ,ty go kupiłeś, czy odkupiłeś.
  • Poziom 39  
    Trzeba wgrac oprogramowanie za pomoca któregoś z boxów i kabla FBUS.
  • Poziom 27  
    Musisz zmienić wersje softu na taka poniżej 50 np. 21,11 nie wiem czy po usb to sie uda ale powinno. Ewentualnie wstaw orginalny wyświetlacz noki. Stało sie tak po wgraniu wersji powyzej 50 niektorzy twierdza że na wersji 51 działa normalnie ale ja zawsze musialem zanizyc na 21 raz udalo sie po wymianie wyswietlacz na orginal noki (byla podróbka)
  • Poziom 8  
    Ale jaki mam soft wgrać zgodny z nr.Code czy wtedy będzie menu polskie czy np. mogę o jedną cyfre zwiększyć nr Code i wgrać soft Orange PL
  • Spec od drukarek
    Wgraj wg product codu.