Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Immobiliser w oplu astra

tofek 02 Lis 2004 10:04 1676 4
  • #1 02 Lis 2004 10:04
    tofek
    Poziom 15  

Czy ma ktos pomysl jak oszukac komputer zeby mi nie wykrywal kluczyka poniewaz posiadam jeden tylko kluczyk a juz mialem z nim problemy bo mi zaginol i myslalem ze juz nie pojade :(

• #2 02 Lis 2004 12:02
    Radeon 24
    Poziom 24  

Wydlub sobie pastylke immobilisera z kluczyka i przyklej sobie do petelki indukcyjnej na stale. Mozesz sobie wteczas dorobic drugi tanszy od orginalnego kluczyk w najblizszej "dorabialni"

• #3 02 Lis 2004 14:00
    tofek
    Poziom 15  

moze jasniej i wiecej opisu gdzie ta spirala itd.. prosze o wiecej opisu

• #4 02 Lis 2004 14:43
    Radeon 24
    Poziom 24  

A wiec (zdania nie zaczynamy od "A wiec" :D ) petelke od immobilisera masz (po uprzednim zdjeciu obudowy od kierownicy) w okolo stacyjki od kluczyka. Wydlub sobie pastylke rozbierz obudowe od kierownicy wsadz kluczyk od stacyjki przekrec ja i zacznie ci migac pomaranczowa kontrolka. Pastylka ktora wydlubales wczesniej z kluczyka pogmyraj (pojezdzij) po obudowie plastikowej na brzegu stacyjki. Jak przestanie ci mrygac tylko swiecic kontrolka podczas tego "gmyrania" tzn. ze znalazles miejsce w jakim komp wyczuwa ta pastylke no i dokladnie ja w tym miejscu przyklej najlepiej na klej na goraco. Mam nadzieje ze wyjasnilem ten problem dosc jasnie i dokladnie. Powodzenia!!!

• #5 03 Lis 2004 08:23
    tofek
    Poziom 15  

oki dzieki dzis popracuje nad tym :))

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME